Ben – slepá čivavka

Čivava Beníček bez očí
Ben se k nám dostal kvůli alergii v rodině majitelů.

Když se slepý Ben před pár měsíci adoptoval do nové rodiny, věřil, že od teď bude život už jenom dobrý, protože konečně našel své vlastní dvounožce. Osud měl ale bohužel jiné plány… U nových majitelů se zakrátko projevila silná alergie, kvůli které Beníček prostě nemohl zůstat, i když si to přáli. A tak se stalo, že se Beníček nakonec dostal k nám do Handipet Rescue.

Beníček to v životě neměl zrovna jednoduché. Je mu zhruba rok a je slepý, vypadá to, že mu očička nikdy nenarostla… Chybějící zrak naštěstí Beníčkovi nebrání v tom, aby mohl prožít šťastný a spokojený život.

V novém prostředí se zorientoval rychle a i procházky zvládá skvěle – jen prostě potřebuje o něco větší pozornost než zdravý pejsek, aby po cestě nenaboural a podobně. Beníček bude potřebovat ještě spoustu péče a lásky, ale právě teď je na té nejlepší cestě ke šťastnému životu.

Televizní hvězda

Slepý Beníček se stal jednou z hvězd jednoho dílu říjnového pořadu Prima Mazlíček. Benovu epizodu najdete na tomto odkazu. Ben přichází na scénu v čase 12:55, my ale doporučujeme zhlédnout celé video.

Díl je zaměřený na osvětu o množení a vysvětluje, proč není v pořádku množitele podporovat. Věříme, že spousta z vás už problematiku dobře zná, bohužel mnoho lidí o problému stále neví nebo ho ignoruje. Pevně proto doufáme, že tenhle díl Prima Mazlíčka pomůže otevřít oči dalším z nich.

Nový domov

Fešák Beníček se dočkal nového domova! V dočasné péči se mu sice moc líbilo, ale stejně se moc těšil, až bude mít své vlastní lidi, kteří tu budou jen a jen pro něj. A přesně ty teď má.

O Beníčka projevilo zájem opravdu velké množství lidí, a tak nebylo úplně jednoduché vybrat ty správné. Protože se jedná o pejska se specifickými potřebami, hledali jsme rodinu, která bude mít na Beníčka dost času a trpělivosti. A nakonec jsme našli.

Ben v novém domově

Beníček si své nové rodiče zamiloval úplně stejně jako oni jeho a v novém domově vypadá nadmíru spokojený. Jsme moc rádi, že jsme Beníčka mohli poznat a pomoct mu na jeho cestě za štěstím. Stejně tak moc děkujeme vám všem, kdo jste při něm stáli.

A pokud vám Beníček přirostl k srdci a chtěli byste ho sledovat i nadále, určitě rádi uslyšíte, že má Beníček vlastní instagram!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha