Barnabáš – kocourek v ohrožení života

Barnabáš
Kocourka Barnabáška jsme přijali v příšerném stavu.

Vychrtlý, zablešený, svrab v uších, úplně bílý čumáček a na bříšku měl obrovskou otevřenou ránu. Kocourek byl hospitalizovaný na veterině a bojoval. Byl moc hodný a mazlivý. Bylo na něm vidět, že chce žít, ale jeho stav byl kritický. Moc jsme ale doufali, že to zvládne.

Kocourka, který dostal jméno Barnabáš, jsme převzali ze záchytných kotců. Podle jeho celkového stavu to vypadá, že musel takhle přežívat na ulici i několik dní. Několik dní v bolestech, kdy mu jedinou společnost dělaly blechy a pocit beznaděje.

Barnabášek nás opustil…

Barnabášek svůj boj nakonec nezvládl. Jeho stav se od příjezdu na veterinu zhoršil, přestože se kocourek opravdu snažil (dokonce sám spapal konzervu). Kocourek bojoval s velmi silnou infekcí a nakonec to nezvládl.

Až do poslední chvíle jsme doufali a pan doktor se snažil, co to šlo, aby se Barnabáškovi udělalo lépe. Bohužel to ale nestačilo. Láme nám srdce, že když už se konečně dostal do bezpečí, bylo moc pozdě.

Moc vám všem děkujeme za podporu. Díky ní mohl Barnabášek alespoň ke konci svého života zjistit, že na světě existují lidé, kterým na kočkách a kocourcích, jako je on, záleží.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Něžná a do krásy rozkvetlá jako luční kvítí, taková je kočička Pampeliška.

Jeli jsme na veterinu pro léky, odjeli jsme s nemocným novorozeným štěňátkem.

13500 Kč
cíl 5000 Kč

Bujimu jsou teprve čtyři roky, ale prožil toho už tolik! K nám do Čech přicestoval až z Afriky…

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha