Barnabáš – kocourek v ohrožení života

Barnabáš
Kocourka Barnabáška jsme přijali v příšerném stavu.

Vychrtlý, zablešený, svrab v uších, úplně bílý čumáček a na bříšku měl obrovskou otevřenou ránu. Kocourek byl hospitalizovaný na veterině a bojoval. Byl moc hodný a mazlivý. Bylo na něm vidět, že chce žít, ale jeho stav byl kritický. Moc jsme ale doufali, že to zvládne.

Kocourka, který dostal jméno Barnabáš, jsme převzali ze záchytných kotců. Podle jeho celkového stavu to vypadá, že musel takhle přežívat na ulici i několik dní. Několik dní v bolestech, kdy mu jedinou společnost dělaly blechy a pocit beznaděje.

Barnabášek nás opustil…

Barnabášek svůj boj nakonec nezvládl. Jeho stav se od příjezdu na veterinu zhoršil, přestože se kocourek opravdu snažil (dokonce sám spapal konzervu). Kocourek bojoval s velmi silnou infekcí a nakonec to nezvládl.

Až do poslední chvíle jsme doufali a pan doktor se snažil, co to šlo, aby se Barnabáškovi udělalo lépe. Bohužel to ale nestačilo. Láme nám srdce, že když už se konečně dostal do bezpečí, bylo moc pozdě.

Moc vám všem děkujeme za podporu. Díky ní mohl Barnabášek alespoň ke konci svého života zjistit, že na světě existují lidé, kterým na kočkách a kocourcích, jako je on, záleží.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

3 900 Kč
cíl 30 000 Kč

Malého Chaie přinesli na veterinu na utracení. Pokousal ho pes.

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha