Alice – psí babička

Babička Alice si na stáří zažila svoje.

Její milovaný páníček zemřel a rodina se rozhodla, že ji prostě nechce a starat se o ni nebude. Nejen, že se musela vyrovnávat se ztrátou blízkého člověka, ale navíc zcela zbytečně i s příchodem do nového prostředí. Tím ovšem Alicina smůla nekončí.

Hned při prvním koupání jsme si všimli, že má na těle několik bouliček. Vzali jsme ji proto na veterinu, kde se ukázalo, že má nádory na mléčné žláze. Alici jsme hned objednali na operaci. Moc bychom jí přáli, aby dostala druhou šanci na spokojený život.

Alice podstoupila operaci

Alice podstoupila po operaci a všechno dobře dopadlo. Brzy ji propustili z veteriny zpátky do azylu. U tety Jaq se zotavovala po zákroku. A brzy přišla dobrá zpráva – pro Alici se našla báječná dočasná péče! A tak psí babička mohla odcestovat za teplem a pohodlím rodinného života. Ale neradovala se z něj dlouho. Bohužel ještě přišlo na řadu ještě čištění zoubků v narkóze.

Alice našla domov!

Je to tak. I přes všechny rány osudu a všechny peripetie dospěl nakonec Alinčin příběh do šťastného konce. Našla se pro ni milující rodina, která se o ni postará, aby byl její další život už jen krásný a spokojený. Moc ti to přejeme, Alinko.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha