Alfie – pan žížalka

Alfie
Alfie je takový malý žížaláček, je to štěňátko se spoustou energie a chuti do života.

Umístila ho k nám panička, která se o něj nedokázala postarat kvůli dlouhodobým zdravotním problémům. S Alfiem to bohužel není úplně jednoduché, protože bývá hodně tvrdohlavý a majetnický. Je ale ještě mladý a tak věříme, že s trochou trpělivosti a péče se to s ním ještě zlepší. Miluje měkké polštáře a chození na procházky.

Alfieho bohužel dlouho trápily kožní problémy na ouškách, které měl dole hrozně rozpraskané a pokryté stroupky. Bohužel, osud nešetří ani takové malé žížalky. Naštěstí se nám postupně podařilo mu ouška vyléčit.

Návrat z adopce

Chvíli už to vypadalo, že se Alfie dočkal vytouženého nového začátku po boku milující rodiny. Podařilo se pro něj najít skvělé páníčky, kteří s ním uměli pracovat. Bohužel ale štěstí nemělo dlouhého trvání a Alfie se k nám nakonec musel kvůli problémům vrátit. Adoptivní rodina zkusila všechno možné, aby se Alfieho nemusela vzdát, ale naneštěstí ani to nestačilo

Alfie je teď přechodně umístěný v našem sesterském útulku v Lanškrouně a hledáme pro něj novou dočasnou péči nebo i domov. Co to přesně obnáší?

  • Ujmete se Alfieho a budete se o něj starat jako o vlastního do doby, než se mu podaří najít nový trvalý domov. Zůstaneme v kontaktu a budeme s vámi konzultovat důležité kroky. Náklady na péči hradíme my. Pokud byste se do Alfieho zamilovali, samozřejmě s vámi potom rádi probereme i možnost adopce.
  • Kvůli alergii musí Alfie dodržovat dietu (maso, případně masové konzervy).
  • Alfie má tendenci být majetnický a tvrdohlavý, potřebuje proto někoho asertivního, kdo s ním dokáže pracovat a vysvětlí mu, kde je jeho místo. Sám doma štěká.
  • Pouze domácnosti bez malých dětí. Další zvířata mohou být pod podmínkou, že máte se psy dostatečné zkušenosti, abyste dokázali zvládnout případné problémy.

Pokud byste mohli pomoct nebo máte doplňující dotazy, zavolejte nám prosím na tel. 773 554 464 nebo napište na e-mail jana@petheroes.cz.

Rodiče na dálku

Pavlína VoštováHana KoutníkováMonika Bártová
MiaVeronika RakušanováVeronika Živnová 
Květa ErbenováIva a AlmaKristýna Bubová
Irena KubelkováLucie BenešováJarča Pekláková
Adriena SchmoranzerováPetra NeumanováMichaela Walterová
Lucie HolecováRadka ŠumanováNikola Tomanová
Jessica Lopes

Adopce na dálku

Adoptujte si zvířátko na dálku a prožívejte cestu za novým začátkem spolu s ním.

Adoptovat Jak funguje adopce na dálku?

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Elegantní kráska i roztomilé trdýlko, Fiskars zvládá oboje.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Nevíme, co se tomuhle hnědookému broučkovi stalo, nohu měl zlomenou nad kolenem.

Al a Peggy se k nám dostali s trápením s očima. Al má špatné jedno oko, Peggy bohužel obě.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha