Agátka – naprosto úžasná pudlice

Agátka je již starší pudlice, ale hlavně psí dáma každým coulem.

Co Agátku trápí?

Agátce byl bohužel nalezen nádor na mléčné liště, a tak podstoupila operaci. Ta dopadla dobře, Agátka se postupně zotavovala a my mezitím čekali na výsledky histologie. Ta bohužel ukázala, že se jednalo o zhoubný nádor. Agátě tak hrozilo, že se rakovina rozšíří do celého těla, a tak potřebuje chemoterapii – ta jí prodlouží život o několik let.

A co bude dál?

S tím přišlo velké ALE. Chemoterapie je velmi náročná nejen pro psa, ale také pro člověka, který musí jezdit na veterinu. Hledali jsme proto pro Agátku dočasnou péči, kde by ji někdo mohl vozit na veterinu cca 3x týdne. Naštěstí se našla dobrá duše, která se této úlohy ujmula a vzala si Agátku do dočasné péče. Nyní držíme Agátce palce s chemoterapiíí!

Agátka našla svůj pravý domov

Agátka má chemoterapii úspěšně za sebou. A nejlepší je, že její báječná dočasná teta se nakonec stala její adoptivní maminkou. Jsme hrozně rádi, že příběh téhle úžasné malé pudlice má šťastný konec.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha