Ady – střapatý čertík

Adyho rodina se o něj už dál nemohla postarat a tak se dostal k nám.

Když se poprvé seznámil s dočasnou tetou, bylo na něm vidět, jak je nervózní. Nevěděl, co se děje, kde se to ocitnul…

Jednu piškotku za druhou ale začal nabírat sebejistotu a brzy už se dožadoval mazlení na klíně. Svou novou tetu si nakonec velmi oblíbil a nehnul se od ní na krok.

Adymu nesestoupilo varle

Během prohlídky u pana doktora jsme bohužel zjistili, že Adymu jedno varle nesestoupilo, jak by správně mělo a místo toho zůstalo v dutině břišní. Brouček měl velké štěstí, že se na problém přišlo ještě před tím, než mu stačil způsobit nějaké větší trápení – často totiž může vést třeba k rakovině.

Pan doktor Adyho vykastroval a odstranil zadržené varle, takže teď už je naštěstí zase všechno v pořádku. Adík se po zákroku rychle vrátil zpět ke svému veselému a společenskému já a užíval si mazlení i svačinky. Byl to opravdu úžasný a přátelský pejsek, když ho člověk blíž pozná.

Nový domov

Jen co to Adyho zdravotní stav dovolil, pustili jsme se do hledání jeho nového domova. Netrvalo to dlouho, protože sotva jsme inzerát zveřejnili, začal se ozývat jeden zájemce za druhým. Měli jsme opravdu z čeho vybírat, až jsme nakonec vybrali rodinu, která nám pro Adíka přišla úplně nejvhodnější – a podle zpráv z domova jsme se trefili! Máme z Adyho velkou radost a přejeme mu do života už jen samé radosti.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha