13 koťátek v nouzi

Přijali jsme do péče 3 kočičky s 13 koťátky.

Byli z různých míst, jsou různě stará, jedno ale měli společné – potřebovali pomoc. Většina z nich se narodila do nejistoty a strachu o vlastní život. Teď jsou ale konečně v bezpečí a mají ty nejlepší vyhlídky na budoucnost, o jakých kdy mohli snít.

Koťátka děkují za pomoc

Tohle jsou Ella a Enzo, dvě ze skupiny koťátek, kterou jsme přijali v červenci. Jsou to takoví malí vyslanci, kteří by vám za všechny drobečky chtěli moc a moc poděkovat za pomoc s pokrytím nákladů na jejich péči. Zapojilo se celkem 134 lidí, mnoho dalších z vás sbírku pro koťátka také sdílelo, komentovalo, lajkovalo a prostě ji pomáhalo dostat k dalším lidem. Všem z vás patří ohromné díky.

Koťátka děkují za vaši pomoc!

Koťátka nezačala v životě úplně nejlépe, ale naštěstí se je podařilo dostat včas do bezpečí. Dočasné tety se o ně s láskou staraly a ukázaly jim, jak krásný ten život může být. Prckové to pochopili rychle. Byli plní energie, hráli si a řádili jako malá torpéda. Až z toho šla dočaskářkám občas hlava kolem.

Koťátka našla nové domovy

Je to tak! Prckové vyrostli a postupně začali hledat své vlastní domovy. Věříme, že teď už se budou mít jen a jen krásně.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

2 700 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

16 400 Kč
cíl 25 000 Kč

Při pohledu na maličkou Auroru nám bylo do pláče.

Pan Hrášek utrpěl komplikovanou zlomeninu zadní nohy.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha