13 koťátek v nouzi

Přijali jsme do péče 3 kočičky s 13 koťátky.

Byli z různých míst, jsou různě stará, jedno ale měli společné – potřebovali pomoc. Většina z nich se narodila do nejistoty a strachu o vlastní život. Teď jsou ale konečně v bezpečí a mají ty nejlepší vyhlídky na budoucnost, o jakých kdy mohli snít.

Koťátka děkují za pomoc

Tohle jsou Ella a Enzo, dvě ze skupiny koťátek, kterou jsme přijali v červenci. Jsou to takoví malí vyslanci, kteří by vám za všechny drobečky chtěli moc a moc poděkovat za pomoc s pokrytím nákladů na jejich péči. Zapojilo se celkem 134 lidí, mnoho dalších z vás sbírku pro koťátka také sdílelo, komentovalo, lajkovalo a prostě ji pomáhalo dostat k dalším lidem. Všem z vás patří ohromné díky.

Koťátka děkují za vaši pomoc!

Koťátka nezačala v životě úplně nejlépe, ale naštěstí se je podařilo dostat včas do bezpečí. Dočasné tety se o ně s láskou staraly a ukázaly jim, jak krásný ten život může být. Prckové to pochopili rychle. Byli plní energie, hráli si a řádili jako malá torpéda. Až z toho šla dočaskářkám občas hlava kolem.

Koťátka našla nové domovy

Je to tak! Prckové vyrostli a postupně začali hledat své vlastní domovy. Věříme, že teď už se budou mít jen a jen krásně.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha