Ohlédnutí, poděkování a přání do 2017!

31. 12. 2016

Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás tento rok podporovali a popřáli vám mnoho úspěchů a radosti v roce dalším.

Tento rok byl super skvělý úžasný. Adoptovalo se spoustu pejsků a kočiček, užili jsme si mnoho radostí i starostí. Udělali jsme třeba nové lino v chodbičce a naučili Ftefana chodit na vodítku. Na Dolly se nám podařilo sáhnout. Odkojili jsme několik hrozně rozkošných koťátek na flašce. Jana prošla úspěšnou operací a stěžuje se o něco méně na svoje záda, ehm… Udělali jsme pár super přednášek, potkali nové lidi.

Vidět jste nás mohli na několika akcích, kde moc děkujeme organizátorům za pozvání. For Pets Veletrh, Sen zvířat, umisťovací výstava od O.S. Kočičí domov Sluníčko – útulek pro kočičky, Duovoříškiáda, Světový den zvířat od Nadace na ochranu zvířat.


Moc bychom chtěli poděkovat i nadacím, které nás tento rok podporovaly. Nadační fond PSÍ NADĚJE a Nadace na ochranu zvířat a samozřejměNadační fond PES V NOUZI, kteří jsou prostě nejúžasnější a jejich pomoc psům je neuvěřitelná v každém směru, navíc nám můžete věřit, že jsou naprosto důvěryhodný, protože nikdo od nás nechce tolik papírů jako oni.

Také spolkům, se kterými spolupracujeme a lidem, se kterými si navzájem pomáháme – Jana s Terezou, které mají vlastní velké dočasky, Markéta kočičí, dále Dočasky.cz, DEVĚT ŽIVOTŮ, DOGpage – Sára Holanová, Srdeční záležitosti, Útulek pro zvířata v nouzi Mělník, Šance zvířatům. A jestli jsme na někoho zapomněli, tak se Nikol můžete na příští akci zeptat, jak jde hubnutí.

Moc děkujeme za skvělou péči klinice VETCENTRUM a celému jejich týmu, MVDr. Skalovi a MVDr. Beránkovi, našim nejoblíbenějším doktorům.

A samozřejmě děkujeme moc za spolupráci i čiči shop, kde můžete zakoupit kupony, kterými nás podpoříte a GOMTRADE, kteří se vždycky zeptají, jestli něco nepotřebujeme a jak se máme.

A úplně strašně moc, ani nedokážeme vyjádřit, jak hrozně moc, děkujeme všem, kdo k nám jezdi nebo přijeli jednou, kdo nám posíláte pravidelné příspěvky nebo jste pomohli jednorázově, kdo sdílíte naše příspěvky. Je vás tak strašně moc, že vás nedokážeme všechny označit. Jsme strašně rádi, že jste s námi a že je tolik lidí, kterým není osud zvířat lhostejný. Jsme neskutečně šťastní, že nám důvěřujete a fandíte tomu, co děláme, protože nám to dává sílu a že se do toho hlavně zapojujete taky!

Doufáme, že v dalším roce zachráníme zase o něco více zvířátek, že to s námi všechno prožijete naplno tak jako do teď. Že se s námi budete smát, brečet, dojímat se, rozdávat lásku a posílat dobrou energii. Že spolu dokážeme vybudovat ještě něco většího (ano, máme plán!) a že půjdeme za tím, co máme všichni v srdcích – pomoc nevinným tvorům, kteří jsou na nás plně závislí.

Díky! Díky! A vše nej nej nejlepší do roku 2017.

Novinky

Dolly se zase zhoršilo srdíčko… | Měsíčník Handipetu

01. 03. 2024 - Suchý únor u nás nebyl moc suchý. Ne, že bychom holdovali alkoholu – to vůbec! Ale třeba...

Sousedi mají kočky, ale o kastraci nechtějí ani slyšet. Co s tím?

27. 02. 2024 - Už zase mají sousedovic venkovní kočky koťata? Snažili jste se s majiteli o problému...

Kolika zvířatům jsme pomohli v uplynulém roce? | Měsíčník Handipetu

04. 02. 2024 - První měsíc v novém roce máme úspěšně za sebou. Pojďme se podívat, co leden v Handipetu...

Křečové záchvaty u psa a koček a proč to není vždy epilepsie

31. 01. 2024 - Křečové záchvaty u psů a koček si většina z nás automaticky spojí s epilepsií,...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha