Koťátka potřebují vaši pomoc

26. 09. 2018

Překročili jsme limit našeho zařízení

Už delší dobu jedeme ve vražedném tempu, kdy bereme, léčíme, necháváme operovat kočičky a pejsky nemocné, handicapované nad kapacitu našeho zařízení. Aktuálně jsme na čísle 53, to je dvojnásobné překročí limitu. Jenže my nedokážeme říct ne, pokud stojíme před rozhodnutím – buď smrt nebo příjem do azylu. Už delší dobu nefungujeme ani v řádech tisíc korun, ale stovek tisíc korun měsíčně. Jen za srpen jsme se dostali na výdaje 150 000 Kč. A teď máme před sebou další pacienty, další operace, další léčbu. 

Dostala se k nám další koťátka!

Koťátka, která někdo vyhodil – jak jinak, protože kastrace je přece proti přírodě, že? – mají zalepené vyhnisané oči, mají červy a mají kalicivirozu. Ale to není vše. Každý týden jezdíme na očkování, kastrace, nakupujeme odčervení, „drobné“ operace do 3000 Kč už ani nehlásíme, protože je to skoro rutina. K tomu, abychom jim dokázali dál pomáhat, abychom mohli léčit handicapovaná a nemocná zvířátka potřebujeme právě vás.

Pomůžete nám?

Možná nemáte tolik času a nemáte prostory, ve kterých byste mohli o zvířátka pečovat, ale to zajistíme my. Co nedokážeme zajistit jsou finance v takové míře, abychom dokázali zachránit tolik životů na kolik máme místa. Dokážete nám s tímto pomoct právě vy? Zachránit životy nevinných psů a koček, kteří jsou plně závislí na člověku a na tom, co jim uděláme?

Děkujeme!

Zašlete příspěvek na č.ú. 2500405636 / 2010, VS 1415 a dokažte všem těmto tvorům, že jejich život má smysl a že když už se museli narodit vinou člověka, tak se o ně také jako lidi dokážeme postarat a budou moct prožít šťastný život. I 100 Kč může být hranicí mezi životem a smrtí! Děkujeme za pomoc!

 

Novinky

Dolly se zase zhoršilo srdíčko… | Měsíčník Handipetu

01. 03. 2024 - Suchý únor u nás nebyl moc suchý. Ne, že bychom holdovali alkoholu – to vůbec! Ale třeba...

Sousedi mají kočky, ale o kastraci nechtějí ani slyšet. Co s tím?

27. 02. 2024 - Už zase mají sousedovic venkovní kočky koťata? Snažili jste se s majiteli o problému...

Kolika zvířatům jsme pomohli v uplynulém roce? | Měsíčník Handipetu

04. 02. 2024 - První měsíc v novém roce máme úspěšně za sebou. Pojďme se podívat, co leden v Handipetu...

Křečové záchvaty u psa a koček a proč to není vždy epilepsie

31. 01. 2024 - Křečové záchvaty u psů a koček si většina z nás automaticky spojí s epilepsií,...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha