Velká proměna malé Aurory

24. 01. 2023

Když jsme drobounkou a podvyživenou Aurorku přijímali, vzbudila velký rozruch. Pohled na tuhle zbídačenou kočičí dušičku, která se ničím neprovinila, ale moc trpěla, vyvolal spoustu emocí. Většina lidí Aurorku litovala a přála jí jen to nejlepší. Našli se ale i tací, kterým vadilo, že jsme se ji rozhodli zachránit…

„Akorát ji trápíte, měli byste ji prostě nechat odejít.“

„Nebylo by lepší za ty peníze vykastrovat a nakrmit X zdravých koček?“

„Vždyť nevidí, celý život bude trpět.“

Slýcháme takové věci často.

Aurořin stav byl velmi vážný, o tom žádná. Nikdy ale nebyla ztracený případ! Neexistoval jediný rozumný důvod, proč by neměla dostat šanci na lepší život. A tak jsme udělali všechno pro to, aby se uzdravila.

A ono to vyšlo!

Její stav se postupně začal zlepšovat, krásně přibírala a vůbec, ukázalo se, že má v sobě tolik síly! Křičela na dočasné tety, když měla pocit, že ji dostatečně nemazlí a beze špetky strachu se pouštěla do objevování každého kouta. Že nevidí? To ji ani trochu netrápilo.

Samozřejmostí bylo i vyšetření u očního specialisty, díky kterému jsme zjistili, co se s očima stalo. Jestli by ještě mohla vidět a co pro to udělat, zjistíme během kontroly letos na jaře, kdy už bude Aurorka dospělá.

Ať už to ale s Aurořinýma očima dopadne jakkoliv, tahle kočička je už teď tak šťastná, jak jen to jde! Přáli bychom si, aby ji každý, kdo v ni nevěřil, mohl potkat a viděl, jak neohrožená a neuvěřitelně energická je. Ani na vteřinku se nezastaví, v jednom kuse lumpačí, hraje si nebo se dožaduje mazlení. Dostala šanci a chopila se jí všemi čtyřmi packami.

Nebyli jsme to samozřejmě jen my, kdo jí tuhle šanci dal! Svou roli v tom sehrály také desítky dobrých lidí, kteří v Auroru věřili, drželi jí palce a přispěli jí na veškerou péči. Moc vám za to děkujeme!

Aurora je krásnou ukázkou toho, že společně toho spoustu dokážeme. Na světě je ale nespočet dalších zvířátek, která potřebují pomoc. A právě kvůli nim bychom vás chtěli poprosit, abyste se k nám přidali na pravidelné bázi a stali se členy Klubu hrdinů.

Klub hrdinů je projekt pro dárce, kteří každý měsíc přispívají na pomoc zvířátkům v nouzi. Někdo přispívá padesát korun, někdo dva tisíce. Každý jediný dar ale pomáhá zachraňovat pejsky a kočičky. A aby hrdinové věděli, kde jejich příspěvky pomáhají, posíláme jim jednou do měsíce e-mail s novinkami o zvířátkách. Přidejte se k nim ještě dnes i vy.

Pokud byste ale raději přispívali anonymně nebo nemůžete posílat příspěvek každý měsíc, můžete samozřejmě přispět jednoduše na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403.

Moc děkujeme každému, kdo myslí na zvířátka. Celý příběh Aurory si můžete přečíst v tomto článku.

Novinky

Druhá dobrovolnická sezóna v Hrabří se rozjíždí 

26. 05. 2023 - Dny se prodlužují, teploty stoupají a na pozemku bývalého JZD v Hrabří se opět rozjíždí...

Gomezovi už je zase dobře

24. 05. 2023 - Gomez si kvůli problémům pobyl zase několik dní na veterině, ale naštěstí už je mu zase...

Rozárka byla na kontrole s jícnem

15. 05. 2023 - Další kontrolní vyšetření v jícnu bylo původně naplánované až na léto. Jenže v...

Gomez je opět hospitalizovaný

14. 05. 2023 - Chvíli už to vypadalo, že je u Gomeze všechno na dobré cestě. Našli jsme mu novou dočasnou...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha