fbpx
Close

13.5.2019

Barney – pinč s vozíčkem

Barney

Kde se vzal tenhle psí fešák?

Maličkého pinče Barneyho jsme převzali od jeho rodiny, protože se o něj už dál nemohli postarat. Barney si prošel velkým trápením a následkem zdravotních potíží zůstal inkontinentní. Měl vyhřezlou plotýnku a operace, kterou mu rodina zaplatila, naneštěstí nedokázala pomoci od všech komplikací. Barney je ochrnutý a péče o něj je velmi náročná. Přišel k nám už s vozíčkem, ten mu ale příliš dobře neseděl. Proto jsme pro něj nechali vyrobit vozíček nový, na míru. Takový, jako má i fenečka Tara. 🙂

Barney

Barney dostal nový vozíček 🙂

Barney dostal svůj nový vozíček a měl z něj od začátku obrovskou radost. ❤ Moc bychom si přáli, abychom kousky jeho štěstí mohli pochytat do sklenic a rozeslat je mezi vás všechny, kteří jste mu na vozíček přispěli. To ale teda bohužel nejde, tak snad vám bude stačit vědomí, že byl Barney opravdu neuvěřitelně nadšený. ❤ Pobíhal sem a tam rychlostí, o jaké se mu dřív ani nesnilo. Konečně je pro něj běhání pohodlné a nic ho neomezuje.

Barney má nový vozíček

Barney musel na veterinu

Mysleli jsme si, že Barneymu se udělala perineální kýla. Proto jsme ho vzali na veterinu, aby mohl podstoupit operaci. Ale ukázalo se, že útvar u Barneyho zadečku nebyla kýla a pan doktor nevěděl, co to je. 🙁 Místo mu proto vyčistil a odebral vzorek, který poslal na rozbor.

Barney na veterině

Nakonec se zjistilo, že šlo jen o začínající proleženinu, kterou jsme ale včas podchytili, takže to pro Barneyho naštěstí nebyla až tak velká komplikace.

Barney sice musel ještě chvíli nosit límec a plenky, aby si nepoškodil stehy, ale zvládl to jako šikovný kluk. Bohužel ale ztratil na váze a ochably mu svaly kvůli tomu, že musel mít klidový režim.

Barney

Barney chodí pravidelně na aquaterapii

Je to tak! Aby Barney posílil svaly a zlepšila se jeho schopnost pohybovat se částečně i bez vozíčku, začal s tetou Jaq pravidelně docházet na aquaterapii. A dělá obrovské pokroky! Cvičí, posiluje – a samozřejmě za to dostává také spoustu dobrůtek, aby měl správnou motivaci. 😀

Podívejte se, jak mu to jde:

Hledáme pro Barneyho strážné anděly!

Udělalo by nám velkou radost, kdyby se našli laskaví lidé, kteří by si chtěli tohohle broučka adoptovat alespoň na dálku 🙂 Tím, že se stanete adoptivními rodiči, nám pomáháte zajistit chod azylu a tu nejlepší péči pro naše chlupaté svěřence. O svém adoptovaném mazlíčkovi budete pravidelně dostávat zprávy a samozřejmě i fotky. Udělejte dobrý skutek ještě dnes 🙂 Děkujeme! 

 

13.5.2019

3 Comments on “Barney – pinč s vozíčkem

Mirka
12.7.2019 na 22:42

Dobrý den, lze tohohle fesaka přímo adoptovat?❤️

Odpovědět
Veronika Špačková
13.7.2019 na 8:42

Dobrý den, moc Vám děkujeme za to, že Vám na Barneym záleží 🙂 Veškeré adopce je potřeba domlouvat s naší azylovou tetou Janou. Můžete jí zavolat na číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz. Děkujeme 🙂

Odpovědět
Anna
1.10.2019 na 23:20

Barney je úžasný pejsek, je to takový ,,ředitel“ pejskú u tety Jaq

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *