fbpx
Close

13.5.2019

Barney – pinč s vozíčkem

Barney

Kde se vzal tenhle psí fešák?

Maličkého pinče Barneyho jsme převzali od jeho rodiny, protože se o něj už dál nemohli postarat. Barney si prošel velkým trápením a následkem zdravotních potíží zůstal inkontinentní. Měl vyhřezlou plotýnku a operace, kterou mu rodina zaplatila, naneštěstí nedokázala pomoci od všech komplikací. Barney je ochrnutý a péče o něj je velmi náročná. Přišel k nám už s vozíčkem, ten mu ale příliš dobře nesedí. Brzy pro něj necháme vyrobit nový vozíček. Takový, jaký mají naše závodnice Annie a Tara.

Barney

Co bude s Barneym dál?

Máme naději, že by se pejskův stav snad mohl zlepšit. Dokáže se postavit a sám popojít pár kroků, zadní nožičky má ale slabé a pletou se mu mezi sebou. My se Barneyho pokusíme rozchodit, budeme s ním cvičit a v neposlední řadě mu také budeme hledat nový domov.

Barney

Barney má nový vozíček 🙂

Barney konečně dostal svůj nový vozíček a má z něj obrovskou radost. ❤ Moc bychom si přáli, abychom kousky jeho štěstí mohli pochytat do sklenic a rozeslat je mezi vás všechny, kteří jste mu na vozíček přispěli. To ale teda bohužel nejde, tak snad vám bude stačit vědomí, že je Barney opravdu neuvěřitelně nadšený. ❤ Pobíhá sem a tam rychlostí, o jaké se mu dřív ani nesnilo. Konečně je pro něj běhání pohodolné a nic ho neomezuje.

Barney má nový vozíček

Hledáme pro Barneyho strážné anděly!

Udělalo by nám velkou radost, kdyby se našli laskaví lidé, kteří by si chtěli tohohle broučka adoptovat alespoň na dálku 🙂 Tím, že se stanete adoptivními rodiči, nám pomáháte zajistit chod azylu a tu nejlepší péči pro naše chlupaté svěřence. O svém adoptovaném mazlíčkovi budete pravidelně dostávat zprávy a samozřejmě i fotky. Udělejte dobrý skutek ještě dnes 🙂 Děkujeme! 

 

13.5.2019

2 Comments on “Barney – pinč s vozíčkem

Mirka
12.7.2019 na 22:42

Dobrý den, lze tohohle fesaka přímo adoptovat?❤️

Odpovědět
Veronika Špačková
13.7.2019 na 8:42

Dobrý den, moc Vám děkujeme za to, že Vám na Barneym záleží 🙂 Veškeré adopce je potřeba domlouvat s naší azylovou tetou Janou. Můžete jí zavolat na číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz. Děkujeme 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *