fbpx
Close

13.5.2019

Barney – pinč s vozíčkem

Barney

Kde se vzal tenhle psí fešák?

Maličkého pinče Barneyho jsme převzali od jeho rodiny, protože se o něj už dál nemohli postarat. Barney si prošel velkým trápením a následkem zdravotních potížích zůstal inkontinentní. Měl vyhřezlou plotýnku a operace, kterou mu rodina zaplatila, naneštěstí nedokázala pomoci od všech komplikací. Barney je ochrnutý a péče o něj je velmi náročná. Jeho původní rodina mu dokonce nechala vyrobit i vozíček. Určitě se na ně nemůžeme zlobit, protože vyzkoušeli všechny možnosti, jak Barneymu pomoci. Ale ne vždy to vyjde. 

 

Barney

Co bude s Barneym dál?

Máme naději, že by se pejskův stav snad mohl zlepšit. Dokáže se postavit a sám popojít pár kroků, zadní nožičky má ale slabé a pletou se mu mezi sebou. My se Barneyho pokusíme rozchodit, budeme s ním cvičit a v neposlední řadě mu také budeme hledat nový domov.

Barney

Hledáme pro Barneyho strážné anděly!

Udělalo by nám velkou radost, kdyby se našli laskaví lidé, kteří by si chtěli tohohle broučka adoptovat alespoň na dálku 🙂 Tím, že se stanete adoptivními rodiči, nám pomáháte zajistit chod azylu a tu nejlepší péči pro naše chlupaté svěřence. O svém adoptovaném mazlíčkovi budete pravidelně dostávat zprávy a samozřejmě i fotky. Udělejte dobrý skutek ještě dnes 🙂 Děkujeme! 

 

13.5.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *