Staňte se dobrovolníky a pomáhejte zvířatům

10. 11. 2021

Vidíte smysl v pomoci zvířatům v nouzi? Chcete se i vy sami zasadit o to, aby se měla lépe? Staňte se dobrovolníky!

Dobrovolnictví není jen venčení pejsků nebo pomoc s úklidem kočičích záchodů. V Pet Heroes hledáme dobrovolníky na všechno možné od převozu materiální pomoci přes výpomoc v kanceláři až po dočasné pečovatele.

Jaké dobrovolníky hledáme nejčastěji?

  • Řidiče s autem, kteří nám mohou pomoct s převozem materiální pomoci nebo zvířat na veterinu (nejčastěji Praha a okolí)
  • Výpomoc v kanceláři v Praze – výroba magnetů a placiček, balení hrdinských certifikátů a další drobnosti, které nejsou složité a zvládne je úplně každý
  • Focení zboží do charitativního bazárku v kanceláři v Praze – zpravidla nejde o nic složitého a nemusíte být žádný profík, foťák půjčíme
  • Lidi na pomoc s úklidem skladu či kanceláře (Praha)
  • Dočasné pečovatele z celé České republiky – lidi, kteří se na přechodnou dobu ujmou pejska nebo kočičky a starají se o ně, dokud nenajdou nový domov, veškeré potřeby a veterinu zajistíme my. Více o dočaskování si můžete přečíst v samostatném článku.

Máte jiný nápad, jak se zapojit? Sem s ním!

Výše uvedeným seznamem se ale v žádném případě nenechte omezit. Pokud jste v něčem dobří a máte pocit, že bychom to mohli využít, neváhejte a ozvěte se nám s vlastními nápady.

Jste skvělí fotografové? Pomozte nám s focením zboží na náš charitativní e-shop. Umíte psát texty, které člověka chytí za srdce? Pojďte pro nás napsat pár článků na web. Máte zkušenosti s modelingem? Zapózujte nám na propagační fotografie. Možná o tom, co děláte, ani nevíme, a přitom vás potřebujeme.

Nedávno jsme navíc koupili statek v Hřabří u Sedlčan, kde nás čeká ještě spousta práce a rekonstrukcí, budeme proto hledat dělníky a další pomocníky, kteří nám s tím pomůžou.

Stojí to za to

Možná se to nezdá, ale dobrovolnictví vám dává možnost se přímo zasadit o vznik lepšího světa pro pejsky a kočičky v nouzi. Je to příležitost poznat nové lidi, ale i naučit se novým věcem. Vědomí, že děláte něco, co má smysl, člověka zahřeje na srdci tak, jak to umí jen máloco. A navíc se vám bude dobrovolnictví skvěle vyjímat v životopise.

Tak co, půjdete do toho s námi? Stačí vyplnit jednoduchý dotazník a my se vám ozveme, jakmile pro vás objevíme vhodnou příležitost. Nemusíte se bát – dotazník není závazný a nikdy vás nebudeme do ničeho nutit, všechno je na vzájemné dohodě. Už se moc těšíme, až vás poznáme!

Novinky

Hledáte energetického parťáka na ranní běhání? Buji už na vás čeká!

21. 09. 2022 - Buji je mladý a aktivní pes, hrozně rád běhá, dovádí a hraje si. Doma ale taky hodně spí...

Zveme vás na první dobrovolnický den v Hrabří!

20. 09. 2022 - V sobotu 1. 10. pořádáme první dobrovolnický den na statku v Hrabří, kde plánujeme...

Dolly musela nečekaně na veterinu

19. 09. 2022 - Dolly začala zrychleně dýchat, i když byla úplně v klidu. Naštěstí jsme si toho hned...

Anýzek našel nový domov!

16. 09. 2022 - Neseme zprávu, na kterou mnoho z vás jistě netrpělivě čeká! Anýzek našel vysněný nový...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha