Staňte se dobrovolníky a pomáhejte zvířatům

10. 11. 2021

Vidíte smysl v pomoci zvířatům v nouzi? Chcete se i vy sami zasadit o to, aby se měla lépe? Staňte se dobrovolníky!

Dobrovolnictví není jen venčení pejsků nebo pomoc s úklidem kočičích záchodů. V Pet Heroes hledáme dobrovolníky na všechno možné od převozu materiální pomoci přes výpomoc v kanceláři až po dočasné pečovatele.

Jaké dobrovolníky hledáme nejčastěji?

  • Řidiče s autem, kteří nám mohou pomoct s převozem materiální pomoci nebo zvířat na veterinu (nejčastěji Praha a okolí)
  • Výpomoc v kanceláři v Praze – výroba magnetů a placiček, balení hrdinských certifikátů a další drobnosti, které nejsou složité a zvládne je úplně každý
  • Focení zboží do charitativního bazárku v kanceláři v Praze – zpravidla nejde o nic složitého a nemusíte být žádný profík, foťák půjčíme
  • Lidi na pomoc s úklidem skladu či kanceláře (Praha)
  • Dočasné pečovatele z celé České republiky – lidi, kteří se na přechodnou dobu ujmou pejska nebo kočičky a starají se o ně, dokud nenajdou nový domov, veškeré potřeby a veterinu zajistíme my. Více o dočaskování si můžete přečíst v samostatném článku.

Máte jiný nápad, jak se zapojit? Sem s ním!

Výše uvedeným seznamem se ale v žádném případě nenechte omezit. Pokud jste v něčem dobří a máte pocit, že bychom to mohli využít, neváhejte a ozvěte se nám s vlastními nápady.

Jste skvělí fotografové? Pomozte nám s focením zboží na náš charitativní e-shop. Umíte psát texty, které člověka chytí za srdce? Pojďte pro nás napsat pár článků na web. Máte zkušenosti s modelingem? Zapózujte nám na propagační fotografie. Možná o tom, co děláte, ani nevíme, a přitom vás potřebujeme.

Nedávno jsme navíc koupili statek v Hřabří u Sedlčan, kde nás čeká ještě spousta práce a rekonstrukcí, budeme proto hledat dělníky a další pomocníky, kteří nám s tím pomůžou.

Stojí to za to

Možná se to nezdá, ale dobrovolnictví vám dává možnost se přímo zasadit o vznik lepšího světa pro pejsky a kočičky v nouzi. Je to příležitost poznat nové lidi, ale i naučit se novým věcem. Vědomí, že děláte něco, co má smysl, člověka zahřeje na srdci tak, jak to umí jen máloco. A navíc se vám bude dobrovolnictví skvěle vyjímat v životopise.

Tak co, půjdete do toho s námi? Stačí vyplnit jednoduchý dotazník a my se vám ozveme, jakmile pro vás objevíme vhodnou příležitost. Nemusíte se bát – dotazník není závazný a nikdy vás nebudeme do ničeho nutit, všechno je na vzájemné dohodě. Už se moc těšíme, až vás poznáme!

Novinky

Výchova dětí k respektu ke zvířatům

01. 06. 2024 - Rodiče, děti a zvířata – to je celkem běžný popis mnoha rodin. Není se čemu divit,...

Dobrovolnické dny se vrací! Potkáme se v červnu?

17. 05. 2024 - Přijeďte se se s námi potkat a pomozte se vznikem centra pro handicapovaná a týraná zvířata...

Jak pečovat o psí srst

16. 05. 2024 - Psí srst nám toho dokáže o pejskovi hodně prozradit a často podle jejího stavu poznáme, že...

Přijali jsme kočičku v kritickém stavu | Měsíčník Handipetu

08. 05. 2024 - V dubnu jsme byli na veterině skoro jako doma. S Langustou tam jezdíme poměrně často kvůli...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha