R.I.P Bianca

11. 06. 2018

Bianca byla hospitalizována a vyšetření krve ukazovalo na špatné ledviny. I přes nasazení infuzní terapie Bianca 7. června 2018 vydechla naposledy.  Bianca k nám přišla před několika lety bez zadních nožiček, měla jen pahýlky a ještě k tomu byla ochrnutá. Kvůli tomu nosila plínky, ale nám to nikdy nevadilo. Přebalovali jsme ji každý den po celé ty roky, i když jsme měli plné ruce práce s ostatními pejsky a kočičkami, měli jsme 3-4x denně rituál, kdy jsme plínku vyměnili, Biancu pomazlili a ona byla celá šťastná. Venku pobíhala, jak jí to jen handicap dovoloval a vyhrabala hromadu děr, o které jsme potom zakopávali. Nic z toho nám nikdy nevadilo. Bianca byla důležitou součástí azylu. Možná Biance nebylo souzeno nalézt domov u někoho jiného, ale přesto nemám pocit, že to bylo špatné. Bianca byla šťastná za časté návštěvy od lidských přátel, mazlení s námi, prošla s námi stěhováním a spokojeně se zabydlela v každém pohodlném pelíšku.

Byť je smrt vždy těžká a její odchod jsme obrečeli, zapálíme svíčku a budeme navždy vzpomínat, tak jsme velmi rádi, že Bianca byla šťastná několik let u nás, na zahradě i v pelíšku, když zlobila, když objevovala, když hlídala zahradu. Její život byl maximálně plnohodnotný, jak jsme jen dokázali jí přizpůsobit podmínky k životu. Nemusela být v kotci a nemusela být utracena. Bianca se stává jedním ze symbolů, že handicapovaný pejsek má dostat šanci na život, kterou často využije na naprosté maximum.

Děkujeme všem, kdo Biancu několik let sledovali, přijeli jí navštívit a přispěli jí na všechny operace, které u nás podstoupila. Díky vám jsme jí a všem handicapovaným zvířatům mohli dát šanci na plnohodnotný šťastný život.

Novinky

Kocourek Mojito slaví první rok s protézkami. Jak se daří českému unikátu?

23. 11. 2022 - Fotografie ke stažení v zazipovaném souboru zde. Každý má za to, že jeho mazlíček je...

Buchtička nese noviny: operace a adopce!

21. 11. 2022 - Buchtička k nám přišla jako vážně nemocné štěňátko, trpěla tzv. anasarkou. Naštěstí...

Stephen nám dělá radost

18. 11. 2022 - Stephen byl na kontrolních odběrech krve, které mu necháváme pravidelně dělat kvůli...

Rozárka byla na kontrole

16. 11. 2022 - Rozárka začala zvracet, i když dostávala to nejjemnější jídlo, co jde a ještě teta...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha