R.I.P Bianca

11. 06. 2018

Bianca byla hospitalizována a vyšetření krve ukazovalo na špatné ledviny. I přes nasazení infuzní terapie Bianca 7. června 2018 vydechla naposledy.  Bianca k nám přišla před několika lety bez zadních nožiček, měla jen pahýlky a ještě k tomu byla ochrnutá. Kvůli tomu nosila plínky, ale nám to nikdy nevadilo. Přebalovali jsme ji každý den po celé ty roky, i když jsme měli plné ruce práce s ostatními pejsky a kočičkami, měli jsme 3-4x denně rituál, kdy jsme plínku vyměnili, Biancu pomazlili a ona byla celá šťastná. Venku pobíhala, jak jí to jen handicap dovoloval a vyhrabala hromadu děr, o které jsme potom zakopávali. Nic z toho nám nikdy nevadilo. Bianca byla důležitou součástí azylu. Možná Biance nebylo souzeno nalézt domov u někoho jiného, ale přesto nemám pocit, že to bylo špatné. Bianca byla šťastná za časté návštěvy od lidských přátel, mazlení s námi, prošla s námi stěhováním a spokojeně se zabydlela v každém pohodlném pelíšku.

Byť je smrt vždy těžká a její odchod jsme obrečeli, zapálíme svíčku a budeme navždy vzpomínat, tak jsme velmi rádi, že Bianca byla šťastná několik let u nás, na zahradě i v pelíšku, když zlobila, když objevovala, když hlídala zahradu. Její život byl maximálně plnohodnotný, jak jsme jen dokázali jí přizpůsobit podmínky k životu. Nemusela být v kotci a nemusela být utracena. Bianca se stává jedním ze symbolů, že handicapovaný pejsek má dostat šanci na život, kterou často využije na naprosté maximum.

Děkujeme všem, kdo Biancu několik let sledovali, přijeli jí navštívit a přispěli jí na všechny operace, které u nás podstoupila. Díky vám jsme jí a všem handicapovaným zvířatům mohli dát šanci na plnohodnotný šťastný život.

Novinky

Dobrovolnické dny se vrací! Potkáme se v červnu?

17. 05. 2024 - Přijeďte se se s námi potkat a pomozte se vznikem centra pro handicapovaná a týraná zvířata...

Jak pečovat o psí srst

16. 05. 2024 - Psí srst nám toho dokáže o pejskovi hodně prozradit a často podle jejího stavu poznáme, že...

Přijali jsme kočičku v kritickém stavu | Měsíčník Handipetu

08. 05. 2024 - V dubnu jsme byli na veterině skoro jako doma. S Langustou tam jezdíme poměrně často kvůli...

Novinky z Hrabří! Stavíme vjezd

22. 04. 2024 - V Hrabří se v posledních měsících dějou věci! Vzniká zde totiž nový vjezd, který by...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha