R.I.P Bianca

11. 06. 2018

Bianca byla hospitalizována a vyšetření krve ukazovalo na špatné ledviny. I přes nasazení infuzní terapie Bianca 7. června 2018 vydechla naposledy.  Bianca k nám přišla před několika lety bez zadních nožiček, měla jen pahýlky a ještě k tomu byla ochrnutá. Kvůli tomu nosila plínky, ale nám to nikdy nevadilo. Přebalovali jsme ji každý den po celé ty roky, i když jsme měli plné ruce práce s ostatními pejsky a kočičkami, měli jsme 3-4x denně rituál, kdy jsme plínku vyměnili, Biancu pomazlili a ona byla celá šťastná. Venku pobíhala, jak jí to jen handicap dovoloval a vyhrabala hromadu děr, o které jsme potom zakopávali. Nic z toho nám nikdy nevadilo. Bianca byla důležitou součástí azylu. Možná Biance nebylo souzeno nalézt domov u někoho jiného, ale přesto nemám pocit, že to bylo špatné. Bianca byla šťastná za časté návštěvy od lidských přátel, mazlení s námi, prošla s námi stěhováním a spokojeně se zabydlela v každém pohodlném pelíšku.

Byť je smrt vždy těžká a její odchod jsme obrečeli, zapálíme svíčku a budeme navždy vzpomínat, tak jsme velmi rádi, že Bianca byla šťastná několik let u nás, na zahradě i v pelíšku, když zlobila, když objevovala, když hlídala zahradu. Její život byl maximálně plnohodnotný, jak jsme jen dokázali jí přizpůsobit podmínky k životu. Nemusela být v kotci a nemusela být utracena. Bianca se stává jedním ze symbolů, že handicapovaný pejsek má dostat šanci na život, kterou často využije na naprosté maximum.

Děkujeme všem, kdo Biancu několik let sledovali, přijeli jí navštívit a přispěli jí na všechny operace, které u nás podstoupila. Díky vám jsme jí a všem handicapovaným zvířatům mohli dát šanci na plnohodnotný šťastný život.

Novinky

Rozárce se přitížilo a musela být hospitalizována

23. 03. 2023 - Všechno se to odehrálo velmi rychle. V úterý večer se jí nechtělo jíst a navíc měla velmi...

Rozárku propustili z veteriny

18. 03. 2023 - Všechna vyšetření vypadala dobře a jícen je průchozí, proto pan doktor rozhodl, že není...

Rozárka zvládla operaci!

16. 03. 2023 - Je to tak! Naše prosby byly vyslyšeny a včerejší operace Rozárky dobře dopadla. Konečně si...

Kastrace: Proč je důležité kastrovat kočky – a nejen pro jejich zdraví

15. 03. 2023 - Každý kočkomil dobře ví, jak nádherná, milující a vznešená zvířata kočky jsou. A...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha