Puzzle je po operaci!

12. 04. 2020

Puzzle

Kocourek Puzzlík přišel do azylu téměř před rokem a půl se starou zlomeninou nohy a vykloubenou kyčlí. Podstoupil dvě operace, během první se mu spravila kyčel a během druhé zpevnila zlomená nožka. Měl to být konec jeho trápení, ale bohužel nastaly problémy.

Puzzlíkova nožička byla zpevněna zevnitř, což ale jeho organismus nepřijal a muselo se tedy začít hledat jiné řešení. Před další operací bylo potřeba s kocourkem cvičit, aby se uvolnily stažené šlachy. Kvůli tomu také kocourek musel zůstávat na veterině a nemohl se vrátit do azylu.

Puzzle

Teď už má ale Puzzlík cvičení konečně za sebou a mohl podstoupit důležitou operaci! Pan doktor Puzzlíkovu nožičku tentokrát zpevnil zvnějšku a zatím to vypadá dobře. Teď se uvidí, jak kocourkovi půjde hojení a podle toho se rozhodne, jestli se vrátí do azylu nebo ještě zůstane na veterině. Ne, že by Puzzleho druhá varianta nějak děsila – pana veterináře i jeho ženu si za tu dobu, co s nimi strávil, moc oblíbil. ❤

Jsme moc rádi, že má Puzzle konečně po operaci a těšíme se, až bude konečně zdravý a bude si moct začít užívat normálního kočičího života. ❤ Také jsme moc vděční, že spolupracujeme s tak úžasným panem veterinářem, který Puzzlovi dopřál tu nejlepší péči a za dobu jeho pobytu na veterině nám dokonce účtoval jen poplatky za krmení a veterinární náklady. ❤

Děkujeme všem, kdo jste Puzzlíka v minulosti podpořili nebo ho i nadále podporujete formou virtuální adopce. Jste skuteční hrdinové. Bez vás by tohle totiž nikdy nebylo možné.

 

Novinky

Druhá dobrovolnická sezóna v Hrabří se rozjíždí 

26. 05. 2023 - Dny se prodlužují, teploty stoupají a na pozemku bývalého JZD v Hrabří se opět rozjíždí...

Gomezovi už je zase dobře

24. 05. 2023 - Gomez si kvůli problémům pobyl zase několik dní na veterině, ale naštěstí už je mu zase...

Rozárka byla na kontrole s jícnem

15. 05. 2023 - Další kontrolní vyšetření v jícnu bylo původně naplánované až na léto. Jenže v...

Gomez je opět hospitalizovaný

14. 05. 2023 - Chvíli už to vypadalo, že je u Gomeze všechno na dobré cestě. Našli jsme mu novou dočasnou...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha