Toníček odešel za duhový most

18. 12. 2020

Toníček odešel za duhový most. 💔 Jeho odchod byl nečekaný. Věděli jsme, že má svůj věk a zdravotní komplikace vyplývající z jeho handicapu, nicméně jsme pevně věřili, že tu s námi bude ještě dlouho. Dočasné tety mu daly ten nejkrásnější domov, jaký si kočička může přát. Staraly se o něj velmi pečlivě a s láskou a za to jim patří obrovský dík.

Na jednu stranu cítíme hluboký smutek, na druhou stranu jsme vděčni za to, že Toníček odešel doma a ve spánku. Osud mu tedy částečně vynahradil to, že k němu byl po dobu jeho života tak nemilosrdný.

Toníček zůstane navždy v našich srdcích jako kočičí mazel a silný bojovník, kterého žádný handicap neodradí od toho, aby se vyškrábal na nejvyšší poličku škrabadla nebo do poličky, kde si hodlal schrupnout. Jeho nevšední život bude nesmazatelnou kapitolou historie Handipet Rescue – společenství lidí, kteří vědí, že každý zvířecí život má smysl.

Vám všem, kteří jste Toníčka podporovali, patří obrovský dík. Právě díky vám měl veškerou péči, kterou potřeboval a užíval si života opravdu na maximum. ❤️

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha