Kontakt

Jana Bednárová

jana@petheroes.cz

773 554 464

  • adoptovat psa
  • informace o zvířeti
  • nabídnout dočasnou péči
  • poradit s vaším pejskem nebo kočičkou

Nikol Burešová

nikol@petheroes.cz

725 723 947

  • kontakt pro novináře
  • uspořádat benefiční akci
  • pozvat nás na akci
  • zaslat finanční příspěvek
  • vyřídit jakákoliv lejstra

Markéta Miltová

marketa@petheroes.cz

725 859 393

  • adoptovat kočku
  • informace o zvířeti
  • nabídnout dočasnou péči
  • poradit s kastrací koček

Soňa Schneiderová

sona@petheroes.cz

725 980 380

  • dotazy ohledně Klubu hrdinů
  • dotazy ohledně Virtuální adopce
  • e-mailing Klub hrdinů
  • nabídky spolupráce

Zuzana Ježdíková

zuzana@petheroes.cz

  • potvrzení o daru pro individuální dárce i firmy

Denisa Falešníková

denisa@petheroes.cz

  • sociální sítě CZ
  • nahlášení chyby na webu

Martina Milarová

martina@petheroes.cz

  • sociální sítě ENG
  • dotazy ohledně Patreonu
  • dotazy ohledně e-shopu

Kateřina Šelepská

katerina@petheroes.cz

  • registrace virtuální adopce
  • e-mailing virtuální adopce

Michaela Belanová

michaela@petheroes.cz

702 149 818

  • administrativa, back office

Eva Matejovičová

eva@petheroes.cz

  • ilustrace

Balíčky zasílejte

Neposílejte balíčky kurýrními službami typu PPL nebo DPD, nedokážeme je převzít. Děkujeme za pochopení.

Česká pošta

jako balík NA POŠTU:
Soňa Schneiderová
Novodvorská 434/149
Praha 14018
E-mail: sona@petheroes.cz

Zásilkovna

Fešanda Nuselská 204/40, Praha
e-mail: michaela@petheroes.cz
tel: 702149818

Organizace, fakturační údaje

Pet Heroes z.s.
Hlavatého 663/15
14900 Praha
IČO: 01552309
DIČ: CZ01552309

Výroční zprávy o činnosti a hospodaření naleznete v sekci O nás na webových stránkách Pet Heroes z.s.

Čísla účtu pro dárce

  • 2288471010 / 5500 – účet pro trvalé příkazy na podporu Pet Heroes z.s.
  • 2288471029 / 5500 – účet pro virtuální adopce a Klub přátel handipetů
  • 2288471053 / 5500 – sbírkový účet na péči o zvířata
  • 2288471037 / 5500 – transparentní účet
  • IBAN pro zaslání daru ze zahraničí:  CZ0655000000002288471053
    SWIFT: RZBCCZPP
  • Paypal: info@petheroes.cz

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha