Close

11.5.2022

Nina a Rebeca – kočičí sestřičky

Přijali jsme dvě kočičí sestřičky, obě jsou krásné a umazlené a ještě si naplno užívají své kočičí puberty. Spadl nám kámen ze srdce, když jsme zjistili, že jsou obě zdravé jako řípa a jediné, co je trápí, je to, že ještě nemají svůj domov. Nemáte doma místečko na krásnou kočičí dušičku, nebo snad dušičky? 😻

Domov hledají dohromady, nebo samostatně.

Nina

Jako první vám představíme Ninu. ❤

Ninuška je sice ještě droboučká, v hlavě už má ale jasno a přesně ví, co chce. Je to láska, po čem touží. Mazlení a drbání, to je celý její život. Chybí jí jen člověk s velikým srdíčkem, kterého by ve svém předením opředeném životě měla po svém boku.

Kromě tulení a muckání si Ninuška ráda vyrazí zasportovat, běhání a lovení hraček nebo třeba zběsilý šplh na škrabadlo, to jsou její oblíbené disciplíny, díky kterým zůstává v dokonalé kočičí kondici. 😻

Nina je skromná kočičí princezna s chutí k jídlu, zvyklá na klidnější lidi a také na společnost dalších kočiček. Hledáme pro ni bezpečný nový domov, nejlépe s dalším kočičím parťákem.

Myslíte, že právě vy byste si mohli být s Ninou souzeni? Pak nečekejte ani chviličku a zavolejte na číslo 725 859 393 nebo napište na Marketa@petheroes.cz.

• 9 měsíců, 3 kg
• očkovaná, odčervená, kastrovaná, čipovaná, FIV/FeLV negativní
• Adopční poplatek 1500 Kč

 

Rebeca

Rozhlížíte se po malém zlobidýlku, které by vneslo do vašeho života obrovskou spoustu energie a lásky? Pak musíte poznat kočičku Rebecu!

Becky je roztomilé a drobné stvořeníčko, které v sobě ukrývá obrovskou spoustu chuti do života, touhy si hrát a lumpačit a v neposlední řadě taky hromadu lásky ve svém velikém a otevřeném srdíčku.

Právě teď se Rebeca rozhlíží po vlastní rodině, po lidech, kteří budou mít chuť pustit se s ní do hry stejně tak, jako do mazlení. V novém domově se těší na dobré jídlo a spoustu pamlsků, příjemnou společnost lidskou a nejlépe také kočičí a třeba i na zabezpečené okno, ze kterého ráda kouká na ptáčky. 😻

Na oplátku se Becky ráda stane nedílnou součástí milující rodiny, přinese s sebou spoustu radosti a pozitivní energie a postará se vám o zábavu tak, aby si na vás nuda už jen tak nepřišla. ❤

Zdá se vám, že byste byli pro Becky přesně ti praví? Pak neváhejte a zavolejte na číslo 725 859 393 nebo napište na Marketa@petheroes.cz. Těšíme se!

• 9 měsíců, 3 kg
• očkovaná, odčervená, kastrovaná, čipovaná, FIV/FeLV negativní
• Adopční poplatek 1500 Kč

11.5.2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *