Close

9.5.2022

Erol a Hedvika

Erol

Největší mazel a obří trdlo, přesně takový je Erol. 😍 Když mluvíme o jeho rozměrech, ani náhodou nepřeháníme, Erol je opravdu veliký pan kocour, mohutný a sebevědomý, zároveň ale v duši stále malé kotě s chutí si hrát a vydávat se za dobrodružstvím. Erol je taky rozený gurmán a hrozně miluje jídlo. 🍗 Žádná miska před ním není v bezpečí a s nadšením zbaští cokoli, co dostane naservírováno. 😋

Erol našel domov

Pro Erolka jsme našli ten nejlepší možný domov a už se spokojeně vyvaluje na gauči. 😁

Hedvika

V jedné začouzené peci, v daleké předaleké pekárně, pekl ten nejnešikovnejší pekař bochníky chleba tak spálené, až byly k smíchu. A právě jako jeden z nich vypadá kočička Hedvika. Ta zrovna teď hledá domov! Nebudete mít v posteli místečko pro jeden srandovní a roztomilý chlebový bochníček? 😍

Hedvika je citlivá dušička, která nejvíce ze všeho miluje nošení v náručí a pusinkování kožíšku. Je to drobná princeznička, která ze všeho nejvíc touží po lásce a těší se, až pozná člověka, který s ní bude chtít být navždy a který se podělí o kousek místa v posteli každičkou noc.

I když je Hedvika zpočátku opatrná a stydlivá, brzy zjistíte, že umí být taky hravá a neskutečně srandovní. 😁 S trochou péče a prostoru vám tak velmi brzy bude skvělým parťákem, který vás rozveselí i rozněžní. Cesta k jejímu srdíčku je snadná, stačí trpělivost a pytlíček s mňamkou.

Pokud se vám zdá, že je Hedvika přesně ta kočička, po které vaše srdce touží, pak nečekejte a zavolejte na číslo 725 859 393 nebo napište na Marketa@petheroes.cz.

• 3 roky, 4 kg

• očkovaná, odčervená, kastrovaná, čipovaná, FIV/FeLV negativní

• Adopční poplatek 1500 Kč

 

9.5.2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *