Close

23.2.2022

Anýzek – rozkošný psí dědeček

Anýzek„HAFojky! Jmenuju se Anýzek, říkají mi ale taky Anýz, Anýzák nebo prostě prdelka a jsem tady úplně nový. 🐶 Před pár dny jsem se musel na stará kolena přestěhovat k takovým dvěma moc hodným tetám, u kterých teď prý budu přechodně bydlet, než najdu své nové doma.

Zkraje jsem byl ze všech těch změn trochu zmatený, ale tety se o mě starají úplně prvotřídně, rozhodně si na ně nemůžu stěžovat (i když je pravda, že piškotků by mi mohly podstrkovat ještě o něco víc). 🥰

Jsem už celkem stařeček, nebudu vám lhát. Je mi zhruba deset, očka už mi moc neslouží. S tím se ale nedá nic dělat, to už k tomu stárnutí prostě patří, já se ale v duši pořád cítím na čtyři a to je to, na čem záleží! Moc rád odpočívám nebo si hraju a taky se tuze rád mazlím. Jsem od přírody optimista a tak už se těším, až zjistím, co pro mě život chystá dál. ❤”

Proměna


V půlce dubna se Anýzek rozhodl změnit střih, koukněte, jak mu to sluší! Velice děkujeme pražskému salonu Mr.Grey, kde si ho vzali do parády a dopřáli mu naprosto prvotřídní péči od A do Z. 🥰 Anýzek díky tomu neskutečně prokoukl a my moc doufáme, že mu nový sestřih skutečně pomůže najít ty osudové dvounožce. 😍

Anýzek hledá domov

Myslíte, že by Anýzek mohl být tím pravým společníkem právě pro vás? Ozvěte se nám na tel. 773 554 464 nebo napište na e-mail jana@petheroes.cz  a my s vámi moc rádi probereme možnost adopce.

• 10 let, 10 kg

• Očkovaný, kastrovaný, čipovaný, odčervený

• Adopční poplatek 3 900 Kč

23.2.2022

2 Comments on “Anýzek – rozkošný psí dědeček

Zuzana Rebcová
3.5.2022 na 21:58

Dobrý den, máme doma pejska, tak nevím, jestli by Anýzka přijal, ale mohla bych ho přijít někdy vyměnit? Snažila jsem se dovolat, ale nepodařilo se. Hezký den, Zuzana Rebcová (723955524)

Odpovědět
Iveta Majerová
7.5.2022 na 12:24

Dobrý den, určitě se zkuste ozvat znovu, je možné, že zrovna byla kolegyně pryč 🙂 Děkujeme!

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *