Close

7.12.2021

Argo – kouzelný dědeček

Představujeme vám Arga, je to takový kouzelný dědeček jako z pohádky. Hodný, milý, poslušný, no prostě zlatý. ❤

Problémy s oušky

Protože se ale problémy bohužel nevyhýbají ani kouzelným dědečkům, řešili jsme u něj trápení s oušky. 😔 Vzali jsme ho proto na veterinu, kde mu pan doktor do uší vmasíroval gel proti zánětu a kvasinkám. Léčba naštěstí celkem rychle zabrala a bylo po problémech. Kéž by to takhle hladce šlo vždycky…

Argův ideální den

Jídlo, drbání na zadku, třikrát krátká procházka a hlavně spousta šlofíčků! 🐕

Argo je už dědeček a tak má samozřejmě plné právo na všechen spánek a odpočinek, který si zamane. 😍

Občas se projde po bytě, z pelíšku se přesune do postele, po cestě nastaví zadek dočasné tetě a nechá se podrbat nebo si dokonce chvíli hraje… A vrcholným výkonem jsou krátké procházky, během kterých se občas dokonce i proběhne!

Užívá si prostě důchodu plnými doušky, tak jak to má být. O jeho minulosti moc nevíme, jsme ale rádi, že jeho přítomnost je plná všeho, co má rád. ❤

Argo hledá domov

Argo možná nedokáže změnit celý svět, ten váš ale rozhodně ano. Do života vám přinese spoustu lásky, ale také zábavy a vytrhne vás ze všedního stereotypu. ❤ Moc rád jí, s ničím se zbytečně nemazlí a lehá si zpravidla tam, kde zrovna stojí (a je mu úplně jedno, kolik bot nebo nohou má zrovna pod sebou 😁).

Vzhledem k vyššímu věku odpočívá opravdu rád a hodně. Protože má nemocné zadní nohy, preferujte spíš kratší procházky. Někdy se mu chce běhat, jindy se loudá, ale vždycky je při procházkách poslušný a zbytečně se nehádá o to, kdo z vás je vlastně ve vedení. 🐶 Je zvyklý na život v bytě, ale myslíme, že by se mu moc líbilo i bydlení v domečku s přístupem na zahradu, kde by se mohl proběhnout dle vlastního uvážení.

Argo

Argo je opravdu Pan Pes, který ví, co od života chce. Má ale srdce ze zlata a svatou trpělivost. 🥰 Hledáme pro něj rodinu, která ho bude milovat a umožní mu prožít krásné stáří plné piškotků, lásky a rodinné pohody. V současnosti je zvyklý, že je jedináček, ale problém by neměla představovat ani nekonfliktní psí kamarádka. 🐕

Myslíte, že by vám to s Argem mohlo klapat? Ozvěte se nám na tel. 773 554 464 nebo na e-mail jana@petheroes.cz, rádi vám o něm povíme více.

• 12 let, cca 20 kg

• Očkovaný, odčervený, kastrovaný, čipovaný

• Adopční poplatek 3 900 Kč

Argo

Adoptujte si Arga na dálku

Nemůžete Argovi poskytnou domov, který hledá, ale rádi byste ho podpořili alespoň na dálku? Staňte se jeho virtuálními rodiči! Virtuální rodiče jsou takoví strážní hrdinové zvířátek, kteří je podporují a my jim každý měsíc zasíláme novinky o tom, jak se daří jejich „adoptovanému“ pejskovi nebo kočičce. 🥰

7.12.2021

2 Comments on “Argo – kouzelný dědeček

Vladimíra Chybová
22.12.2021 na 18:51

Kouzelný dědeček by se možná hodil, bydlíme na kraji města, máme domek se zahradou.
Jsme již v důchodu, mně je 66 let, máme kočičku a cca dvouletého křížence vykastrovaného pejska. Malý, něco mezi jezevčíkem a netopýrem. Řadu let jsme měli různé psy, pak už jsme nechtěli vzhledem k věku, ale cca před rokem jsme si vzali z útulku křížence jezevčíka. Je úžasný, ale chybí mu asi starší kamarád. Já si zlomila v létě kotník, tak mám problémy s procházkami, což by mohl trochu nahradit ten „dědeček“. Ale nevím, jak jste daleko. My severní Čechy, Rumburk.

Odpovědět
Denisa z Handipet Rescue
23.12.2021 na 10:46

Dobrý den, ozvěte se prosím přímo kolegyni Janě na tel. 773 554 464 nebo na e-mail jana@petheroes.cz, která adopce řeší. 😊 Argo se momentálně nachází v Praze.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *