Close

19.7.2021

Čtyři zrzavá koťátka

A zase ta koťátka… Tuhle zrzavou čtyřku jsme přijali v červenci. Jsou to zatím takové maličké kuličky, ale to nejdůležitější už se naučili – celý svět (v podobě bytu dočasných rodičů) jim leží u nohou. ❤ Měli štěstí, protože se dostali do bezpečí, kde o ně bude postaráno a díky tomu budou moct vyrůst a prožít krásný život. Mnoho podobných koťátek takovou možnost nikdy nedostane…

Občas máme pocit, že bychom o kastracích mohli mluvit bez přestání a stejně by to nestačilo k tomu, aby si dali konečně říct všichni majitelé, kteří své kočky a kocoury zatím nevykastrovali. Nevzdáváme se ale a dál pomáháme a vysvětlujeme, protože to je cesta. Třeba rodiče téhle čtyřky už jsou kastrovaní. 💪

Pokud byste se chtěli o výhodách kastrací dozvědět něco více nebo znáte někoho, kdo si s kastracemi stále nechce dát říct, pomůže vám tento článek.

Seznamte se s koťátky

Abychom vám malé rošťáky trochu přiblížili, připravili jsme každému jeho vlastní medailonek. Stačí kliknout na portréty jednotlivých koťátek a dostanete se k jejich vlastnímu článku.

Všechna koťátka našla nový domov

Je to tak! Jak prckové vyrostli a podstoupili všechna potřebná ošetření včetně kastrace, začali si postupně balit batůžky a loučit se s námi. Všem čtyřem drobkům se podařilo najít opravdu úžasné nové páníčky. Nemáme nejmenších pochybnosti o tom, že je čeká opravdu krásný život.

19.7.2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *