fbpx
Close

19.11.2020

Osvědčení vánočního hrdiny: dárek, který pomáhá

Ve vzduchu voní cukroví, na stole hoří svíčka a v rádiu hrají koledy. Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Je to čas věnovaný našim nejbližším, kdy společně oslavujeme, že se máme. Chtěli byste svým blízkým letos darovat dárek, který je zahřeje u srdce a zároveň pomůže potřebným? Podpořte jejich jménem zvířátka, která na svou vlastní rodinu teprve čekají. ❤️

Připravili jsme si pro vás speciální nabídku – dárek, který z vás nebo vašich blízkých udělá HRDINU. Hrdinu zvířátek v Handipet Rescue.

Jak to funguje?

Podpořte zvířátka příspěvkem v hodnotě 500 Kč a my vám jako poděkování zašleme osvědčení vánočního hrdiny.  Své hrdiny hledá hned pět zvířátek a je jen na vás, které z nich se rozhodnete podpořit. Bude to Schnitzel, Tara, Dinky, Žanetka nebo snad Špička?

Nemusíte se přitom bát, že by jedno zvířátko mělo více než jiné. Získané peníze využijeme na péči o všechna zvířátka dle aktuální potřeby. Žádný pejsek ani kočička tak nepřijdou zkrátka. Pokud byste přesto preferovali obecnější certifikát nebo byste zvířátka chtěli podpořit v jiné částce než 500 Kč, podívejte se na naše darovací certifikáty na pomoc zvířátkům v nouzi.

Osvědčení vánočního hrdiny vám zašleme e-mailem. Aby byl dárek osobnější, nechali jsme vám na certifikátu prostor pro věnování. Certifikáty máme samozřejmě ve verzi pro HRDINY i HRDINKY – zašleme vám obě varianty a vy si vyberete tu, kterou potřebujete.

Zapojit se můžete až do 20. prosince 2020. Později už nemůžeme zaručit odeslání osvědčení do slíbených 2 pracovních dnů.

POZNEJTE ZVÍŘÁTKA, KTERÁ HLEDAJÍ SVÉ HRDINY

Osvědčení vánočního hrdiny: Dinky

 

Čas pro objednání Osvědčení vánočního hrdiny bohužel vypršel.

Můžete si ale místo něj objednat darovací certifikát na pomoc zvířátkům v Handipet Rescue. Certifikáty jsou k dispozici ve verzi pro pejsky a kočičky a pohybují se v rozmezí od 100 do 1 250 Kč.

Darovací certifikáty na pomoc pejskům a kočičkám v nouzi

 

Handipet Rescue je útočiště pro psy a kočky, kteří se vlivem osudu ocitli v nouzi. Dáváme šanci i těm případům, u kterých by to jinde už dávno vzdali, protože věříme, že každý život má smysl a každé zvířátko si zaslouží šanci. I když to nebude lehká cesta, dokud je naděje, bojujeme, co nám síly stačí. 💪

Nejsme nijak dotováni státem a fungovat můžeme právě díky dobrým lidem jako jste vy. Zvířátkům dokážeme zajistit laskavou péči, dobré jídlo nebo kvalitní veterinární péči, ale bez vás bychom nic z toho nezvládli zaplatit. Děkujeme, že pomáháte s námi! ❤️

19.11.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *