fbpx
Close

19.11.2020

Osvědčení vánočního hrdiny: dárek, který pomáhá

Ve vzduchu voní cukroví, na stole hoří svíčka a v rádiu hrají koledy. Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Je to čas věnovaný našim nejbližším, kdy společně oslavujeme, že se máme. Chtěli byste svým blízkým letos darovat dárek, který je zahřeje u srdce a zároveň pomůže potřebným? Podpořte jejich jménem zvířátka, která na svou vlastní rodinu teprve čekají. ❤️

Připravili jsme si pro vás speciální nabídku – dárek, který z vás nebo vašich blízkých udělá HRDINU. Hrdinu zvířátek v Handipet Rescue.

Jak to funguje?

Podpořte zvířátka příspěvkem v hodnotě 500 Kč a my vám jako poděkování zašleme osvědčení vánočního hrdiny.  Své hrdiny hledá hned šest zvířátek a je jen na vás, které z nich se rozhodnete podpořit. Bude to Toníček, Schnitzel, Tara, Dinky, Žanetka nebo snad Špička?

Nemusíte se přitom bát, že by jedno zvířátko mělo více než jiné. Získané peníze využijeme na péči o všechna zvířátka dle aktuální potřeby. Žádný pejsek ani kočička tak nepřijdou zkrátka. Pokud byste přesto preferovali obecnější certifikát nebo byste zvířátka chtěli podpořit v jiné částce než 500 Kč, podívejte se na naše darovací certifikáty na pomoc zvířátkům v nouzi.

Osvědčení vánočního hrdiny vám zašleme e-mailem. Aby byl dárek osobnější, nechali jsme vám na certifikátu prostor pro věnování. Certifikáty máme samozřejmě ve verzi pro HRDINY i HRDINKY – zašleme vám obě varianty a vy si vyberete tu, kterou potřebujete.

Zapojit se můžete až do 20. prosince 2020. Později už nemůžeme zaručit odeslání osvědčení do slíbených 2 pracovních dnů.

POZNEJTE ZVÍŘÁTKA, KTERÁ HLEDAJÍ SVÉ HRDINY

Jak certifikát objednat? Je to jednoduché!

  1. Do 20. prosince 2020 si ve formuláři níže vyberte zvířátko, které si získalo vaše srdce a zašlete příspěvek v přednastavené hodnotě 500 Kč.
  2. Jakmile nám peníze dorazí, zašleme vám osvědčení na e-mail do 2 pracovních dnů ve formátu .JPG a .PDF. Přijde vám verze pro hrdiny i hrdinky.
  3. Mějte dobrý pocit, protože jste se právě stali hrdiny pro zvířátka v nouzi! 🥰 Certifikát teď taky můžete darovat svému blízkému nebo si ho vystavit doma 💕

Formulář pro objednání osvědčení vánočního hrdiny

Handipet Rescue je útočiště pro psy a kočky, kteří se vlivem osudu ocitli v nouzi. Dáváme šanci i těm případům, u kterých by to jinde už dávno vzdali, protože věříme, že každý život má smysl a každé zvířátko si zaslouží šanci. I když to nebude lehká cesta, dokud je naděje, bojujeme, co nám síly stačí. 💪

Nejsme nijak dotováni státem a fungovat můžeme právě díky dobrým lidem jako jste vy. Zvířátkům dokážeme zajistit laskavou péči, dobré jídlo nebo kvalitní veterinární péči, ale bez vás bychom nic z toho nezvládli zaplatit. Děkujeme, že pomáháte s námi! ❤️

19.11.2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *