fbpx
Close

15.10.2020

Kočky a koťátka hledají nové domovy

Chybí vám společnost na chladné podzimní večery, které se nezadržitelně blíží? Někdo, kdo se vám bude choulit na klíně, zatímco vy budete číst knihu, sledovat televizi nebo třeba háčkovat? Někdo, kdo vás bude bezmezně milovat a věrně vedle vás stát už po zbytek svého života?

V tom případě přesně víme, co potřebujete – KOČIČKU! 😻 Koťátka v naší péči dospěla a jsou připravená začít hledat ty osudové lidi, pro které se stanou středobodem vesmíru. 🥰 A pokud si netroufáte na neřízenou kotěcí energii, pak vás jistě potěší, že domovy hledá i několik dospělých kočiček, které už o životě něco málo vědí a dokážou proto nadmíru ocenit vaši lásku a péči. 🥰

Kočičky a kocourci se aktuálně nachází v Sezimově Ústí (nedaleko Tábora). Všichni jsou očkovaní, čipovaní, kastrovaní, odčervení a FIV/FeLV negativní. Jsou čistotní a zvyklí na život v bytě. ❤️ Adopční poplatek je 1 500 Kč.

Pokud jste připraveni zahájit novou etapu svého života, ozvěte se ještě dnes Vandě na e-mail vanda@petheroes.cz nebo na tel. 725 769 995. ☎️ Ideální bude, když nám rovnou povíte i něco málo o sobě a o tom, jakou kočičku zhruba hledáte. 🐈 Dočasné tety se s vámi domluví a postarají se o to, abyste společně našli toho pravého parťáka, který čeká právě na vás. 🥰

15.10.2020

One Comment on “Kočky a koťátka hledají nové domovy

Vladimíra Hniličková
17.2.2021 na 14:28

Dobrý den,
jsem majitelkou tří nalezených kocourků a touto cestou Vám chci vyjádřit můj neskonalý obdiv a úctu.
Kdyby to ško,hned bych si adoptovala dalšího,ale bydlím v malém bytě:-((((,což bohužel vylučuje i dočasnou péči(k mé velké lítosti)
Držím Vám pěsti pro štěstí,VÁM LIDEM SE SRDCEM.
Hezký den přeje
V.Hniličková

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *