fbpx
Close

4.6.2020

Pozor! Přecházíme na nové účty

Po schválení a kladném vyřízení naší žádosti o nové bankovní účty u Raiffeisenbank bychom vás chtěli poprosit, abyste své trvalé příkazy převedli na následující účty podle zaměření vašich darů.

Další účty na jednorázové dary, sbírku, transparent, budeme teprve realizovat, protože chvíli trvá než nám vše nastaví a urgentně jsme je poprosili zatím o následující účty.

Pokud byste rádi rozšířili pomoc zvířatům a podporovali celou organizaci Pet Heroes, kde se zaměřujeme také na řešení příčin a podporu ostatních zařízení, ať už jsou to pracovní sešity do škol pro děti, poradenství při výběru zvířete, osvětovou činnost v oblasti množíren a podvodného jednání obchodníků se zvířaty, sledování a zpracování podnětů k novelám zákonů, pomoc zvířatům v nouzi nezávisle na tom v jakém zařízení se nacházejí, potom trvalý příkaz, prosím, nastavte na č.ú.:
2288471010 / 5500

Pokud byste rádi nadále podporovali především Handipet Rescue, včetně virtuálních adopcí a Klubu hrdinů, tak, jak jste byli zvyklí, potom prosím nastavte své trvalé příkazy na č.ú.:
2288471029 / 5500

Prosím, nezapomeňte uvést také svůj variabilní symbol, díky kterému vás dokážeme lehce dohledat při řešení případných technických potíží. ❤️ Děkujeme za vaši přízeň, trpělivost, podporu a že jste s námi. ❤️

4.6.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *