fbpx
Close

20.3.2020

Žanetka – kočička, kterou srazilo auto

Co se stalo?

Tahle kočička se zatoulala po srážce autem na zahradu. Paní, ke které se takto dostala, ji chtěla dát 2 měsíce na to na kastraci jednomu spolku. Ale přitom se zjistilo, že má zlomeninu pánve, zranění byla vážnější a potřebuje vymačkávat močový měchýř :(. Je to zázrak, že přežila. Jmenuje se Žanetka a dovezla nám ji jiná organizace kvůli našim zkušenostem s tímto typem problémů.

Žanetka

Co nám řekl pan veterinář?

Podle všeho to vypadá, že je ochrnutá na močový měchýř a vymačkávat bude potřebovat už do konce života. Občas se objeví případy kočiček, u kterých se to ještě změní, ale moc často se to nestává. Pan veterinář proto zvažuje vývod, který by Žanetce život usnadnil, ale to se teprve uvidí podle toho, jak na tom bude. Ať už to dopadne jakkoliv, uděláme vše pro to, aby se Žanetka měla po zbytek života jako v bavlnce. ❤

Znovu na veterinu

Žanetka se na chvíli otočila v azylu, ale bohužel brzy jela zpátky na veterinu. Nechtěla totiž papat. 🙁 Pan veterinář Žanetku vyšetřil a raději si ji nechal na hospitalizaci.

Teď už naštěstí Žanetka zase papá! Vypadá to, že je pořád trošku nervózní z lidské přítomnosti, snad ale brzy pochopí, že se není čeho bát. Na veterině nicméně pro jistotu ještě chvíli zůstane na pozorování, abychom měli jistotu, že je jinak vše v pořádku.

Žanetka

Moc děkujeme všem, kdo jste zatím Žanetce na léčbu přispěli. ❤ Pokud byste ji chtěli podpořit i vy, zašlete, prosím, příspěvek na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 2009.

Pokud byste ji chtěli podporovat dlouhodobě a pomoci jí zajistit tu nejlepší péči, budeme vám moc vděční, když se Žanetku rozhodnete adoptovat na dálku 🙂 Budeme vám o ní pravidelně posílat zprávy, abyste vždy věděli, jak se jí daří.

 

20.3.2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *