fbpx
Close

19.3.2020

Lollipop je po operaci

Lollipop

Lollipopa začaly trápit ochrnuté nožičky. 🙁 Při běhání mu překážely a každou chvíli je měl rozedřené. Lollíka to sice nebolelo, ale s panem veterinářem jsme usoudili, že pro něj bude snazší, pokud podstoupí operaci a nožičky se mu odeberou (stejný typ operace podstoupila v minulosti i buldočka Annie). Díky tomu mu navíc bude pohodlnější i vozíček, který mu plánujeme pořídit, jen co přestane růst. 🙂

Lollipop už má operaci za sebou. Zvládl to skvěle. Včera ho azylová teta Jana vyzvedla z veteriny a jedna z prvních věcí, které ho po návratu do azylu zajímaly, byly piškoty. 😀 Je plný energie a klidový režim ho moc nebere. Nejraději by hned zase pobíhal spolu s ostatními, ale Jana mu trpělivě vysvětluje, že to ještě nejde, protože se mu nejdřív musí pahýlky po operaci zahojit. Navíc musí taky dobrat antibiotika. Snad mu uzdravování půjde dobře.

Operace stála 10 000 Kč. Prosím, pomůžete ji Lollimu zaplatit? Zašlete libovolný příspěvek na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 2008 a staňte se Lolliho hrdinou. Věřte, že vám tuhle pomoc nikdy nezapomene. ❤ Předem všem za Lollipopa moc a moc děkujeme.

 

19.3.2020

2 Comments on “Lollipop je po operaci

Miroslava Pakandlová
21.3.2020 na 15:20

Dobrý den, jmenuji se Mirka a spolu se svojí dcerou máme od vás Bubblesku z Kamenické množírny. Moc nás mrzelo, co proběhlo za hnus v televizi o Vás. Rozhodly jsme se s Eliškou , že v této určitě pro vás těžké chvíli přispějeme na Lollipod. Kéž by bylo v naší zemi více takových jako jste vy. Moc pozdravujeme a přejeme všem pejskům a kočičkám brzké uzdravení a hlavně hodného, nového páníčka.

maminka s Eliškou

Odpovědět
Veronika Špačková
22.3.2020 na 20:14

Moc vám děkujeme za podporu a za pomoc pro Lollipopa ❤

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *