fbpx
Close

5.3.2020

Princezna

Princezna

Přijali jsme do péče skutečnou princeznu. No vážně! Tahle kočičí slečna totiž dostala jméno Princezna. ❤

Když jsme ji po přijetí brali na veterinu, zjistili jsme, že chuděrka malá trpí resorpční zubní lézí (FORL), to je u koček poměrně časté onemocnění zubů. Zjednodušeně to znamená, že vlastní buňky těla napadají strukturu zubu, což je pro kočičku velice bolestivé. 🙁 Protože postižených zoubků měla opravdu hodně, vytrhal jí pan veterinář zatím jen polovinu a za dva nebo tři týdny pak vytrhá i ten zbytek. Už teď to ale musí být pro kočičku alespoň nějaká úleva.

Princezna

Jsme vážně překvapení, jak statečně se ke svému trápení Princezna staví. I přes bolest je totiž neuvěřitelně hodňoučká, miloučká, mazlivá a opravdu hodně upovídaná.

Princezna

Princezna je v dočasné péči

Kočička už byla z veteriny propuštěna do azylu, ale dlouho se tam neohřála. Našla se pro ni totiž báječná dočasná péče! Máme velkou radost, že si teď může Princezna užívat o to víc pozornosti. ❤

Pokud byste chtěli Princezně pomáhat na její nelehké cestě životem, budeme moc rádi, když se rozhodnete si ji adoptovat na dálku. ❤ Veškeré informace o tom, jak adopce na dálku probíhá, najdete zde:

 

5.3.2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *