fbpx
Close

26.12.2019

Jennifer – plachá fenečka

Představujeme vám Jennifer

Tahle kráska s uhrančivýma očima si teprve hledá svoje místečko na slunci. Jennifer je sotva odrostlé štěňátko, ale i tak krátký život jí už přinesl spoustu trápení. Nikdy nebyla opečovávaným domácím miláčkem. Naopak – její plachá a ustrašená povaha svědčí o tom, že si nejspíš zažila ošklivé zacházení. 🙁

K nám se dostala z většího útulku, kde nebylo možné se jí individuálně věnovat a pomoci jí, aby překonala svůj strach. Jennifer má hrůzu z lidských rukou, nenechá se pohladit, nenechá na sebe ani sáhnout. 🙁 Chuděrka malá, zatím neměla příležitost poznat, že lidské ruce jsou tu od toho, aby ji podrbaly za ouškem a nabídly něco dobrého na zub.

Jenny má před sebou ještě dlouhou cestu. Musíme jí dát čas, aby pochopila, že už jí nikdo neublíží. Že teď už bude jen dobře. Ale my jí věříme. A uděláme všechno pro to, abychom jí vynahradili ten neradostný start do života, který jí osud nadělil.

Malá uklízečka Jennifer

Jennifer se u nás v azylu proměnila ve šťastnou, hravou a rozdováděnou psí slečinku. Je ještě tak mladá, má spoustu energie a pořád by vymýšlela lumpárničky. Sice na sebe pořád nenechá nikoho sáhnout, stále se bojí, ale se svými psími kamarády řádí jako tornádo. Jen se podívejte, jak to dopadlo, když se rozhodla tetě Janě „pomáhat s úklidem“:

26.12.2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *