fbpx
Close

7.12.2019

Koťátka z přemnožené kolonie

Koťátka

Jak to začalo?

Z kolonie v pražských Řepích jsme ve spolupráci s Feliti kastruje přijali čtyři nemocná koťátka. 🙁 Kolonie čítala celkem asi 18 kočiček, které se mezi sebou nekontrolovaně množili.

Prckové dostali jména Earl Gray, Popcorn, Frosty a Gingerbread. Všichni čtyři měli v ouškách srab, dva z nich k tomu trápil ještě ošklivý zánět. Ouška jim teta Jaq pečlivě čistila a udělala všechno pro to, aby se co možná nejrychleji uzdravili. Všechno to byli od začátku přítulové a bylo na nich vidět, že už touží mít ty nepříjemnosti za sebou a nemuset se dál trápit. 

přemnožená kolonie kočiček v Řepích

Co bylo dál?

Za pár dní jsme přijali další čtyři drobečky. Dostali jména Sugarplum, Mistletoe, Jack Frost a Tinsel. Už to tedy bylo celkem osm koťátek z Kolonie v Řepích, kterou řešila organizace Felity kastruje. Koťátka se u nás musela chvilku rozkoukat, jejich život se zničehonic obrátil vzhůru nohama – naštěstí k lepšímu. Poprvé v životě se totiž nemusela bát hladu, zimy ani ničeho dalšího, protože tu byli lidé, kteří  by pro ně udělali první poslední.

Koťátka z přemnožené kolonie

Koťátka strávila v azylu mimo jiné první Vánoce v životě. Jsme tak rádi, že je nemusela trávit na ulici, ale v teple a v pohodlí.

Další kočičáčci

Z přemnožené kolonie v Řepích jsme nakonec přijali ještě další dva kočičáky. Prvním z nich byl Noel, ultramazlivý kocourek. Bylo na něm vidět, že je hrozně rád, že je pohromadě se svými kamarády, se kterými může dovádět.

Noel, Holly

Oproti tomu druhá kočička Holly to měla o něco těžší. Měla tak smutný pohled. 🙁 Navíc se chudinka nachladla a dostala antibiotika. Teta Jaq ji proto musela umístit do samostatného pokoje, aby se uzdravila a nenakazila nikoho dalšího. Ale naštěstí se z toho brzy dostala a mohla se připojit k ostatním.

Řepíci jsou k adopci!

Je to tak, koťátka povyrostla, podstoupila všechna nutná ošetření a přiblížil se čas, kdy budou moci odejít do nových domovů! Pokud máte zájem o adopci některého z Řepíků, kontaktujte azylovou tetu Janu. Můžete jí zavolat na číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz.

 

 

7.12.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *