fbpx
Close

9.11.2019

Lollipop – ochrnuté štěňátko

Lollipop k nám přišel, když mu byly odhadem tak čtyři měsíce. A přesto už si v životě stihl vytrpět svoje… 🙁 Nevíme přesně, co se mu stalo, ale vlivem zlomeného obratle zůstal ochrnutý.

Chudáček malý Lolli to ale se životem nevzdal a bojuje dál. Se svým postižením se smířil a už se jím moc netrápí – místo toho raději dovádí a užívá si všechny ty nezapomenutelné štěněcí okamžiky. Když se na něj podíváme, nevidíme postiženého pejska, ale pejska, který je vděčný za každý okamžik na tomhle světě. ❤

Popík má ještě jedno trápení

Bohužel, Lollipop ještě nemá všechny problémy daleko za zády. Když k nám přišel, zjistili jsme, že má zúženou předkožku a nekrotizuje mu penis. 🙁 Už podstoupil zákrok, během kterého se mu předkožka upravila. To by snad mohlo pomoct s nekrotizací, ale to se teprve uvidí. Pokud to nebude stačit, bude se mu penis muset odebrat.

Prosím, pokud můžete, podpořte Lollipopa příspěvkem na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 1949 a pomozte mu zaplatit veterinární výdaje. Společně mu můžeme zajistit pohodlný a krásný život.

 

9.11.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *