fbpx
Close

5.11.2019

Amelie – fenečka s abscesem na krku

Amélie

Přijali jsme do péče fenečku Amelii. Ta děsivá boule na krku, která je vidět na fotce, to byl absces. 🙁 Pan doktor jí ho vyčistil a pak se ještě místo muselo nějakou dobu mazat antibiotickou mastí.

Co bylo dál?

Chudinka Amelia ale ještě neměla mít klid. 🙁 Zjistili jsme, co způsobilo, že se jí udělal na krku absces. Slinná žláza se jí ucpala kameny a vytvořila se tam cysta. 🙁 Pan doktor proto celou žlázu odstranil. A protože v místě je pravděpodobně i zánět, nasadil Amince antibiotika a zavedl jí drén, aby hnis mohl vytékat pryč.

Amelia

Teď už se Amelia nachází v azylu v Kadlíně u tety Jaq, která se o ní stará, jak nejlépe dovede. Doufáme, že teď už vše půjde dobře a Ami se konečně uzdraví.  Trápení, které Ami zažívá, není nic příjemného. Snad se to brzy zlepší a fenečka si konečně bude moct oddechnout.

Moc vás prosíme, pomoze jí zaplatit výdaje za veterinu a zašlete libovolný příspěvek na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 1947. Každá koruna pomáhá.

 

5.11.2019

2 Comments on “Amelie – fenečka s abscesem na krku

Lenka Boudná
2.12.2019 na 12:52

Jak stará je tato fenečka? Děkuji a přeji všem vašim zvířátkům jen to nejlepší. Vlastně i Vám. L. Boudná

Odpovědět
Veronika Špačková
2.12.2019 na 13:38

Dobrý den, Amince jsou přibližně dva roky 🙂 Určitě bude k adopci, jen se nejdřív musí uzdravit a získat trošku sebevědomí, zatím je velmi plachá.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *