fbpx
Close

22.10.2019

Osiris a Nut našli domov

Osiris a Nut

Kde se vzali tihle dva čumáčci?

Kocourek Osiris a jeho sestřička Nut byli poslední dva kočičáci, kteří nám v azylu zbyli po kauze „kočičího pekla“ – celý jejich příběh si můžete přečíst tady.  Všechna ostatní zvířátka, která jsme přijali do péče, našla už dříve rodinu. Jen na tyhle dva chudáčky smolaře dlouho nepřišla řada.

Nut

Osiris

Osiris a Nut mají domov ❤

Čekání to bylo opravdu velmi, velmi dlouhé – ale nakonec se přece jen dočkali 🙂 Oba sourozenci odešli společně do nového domova a konečně mají lásku a péči, kterou si tolik zaslouží. 🙂 Moc jim to přejeme.

U nás v azylu je ale stále plno zvířátek, která své páníčky teprve vyhlíží. Nečeká někdo z nich právě na vás? Pojďte to zjistit 🙂

 

22.10.2019

One Comment on “Osiris a Nut našli domov

Kateřina Vítová
27.12.2019 na 0:14

Dobrý den.
Jsem ráda,že kočičáci našli konečně domov. Až nyní jsem se seznamila s kauzou kočičího pekla p. Ministrové. Je to hrůza,ale..v komentáři píšete,že paní se pro svůj fyzický handicap nepostará ano o sebe…Základním důvodem,proč se ta dáma nepostarala o kočky je, že je neinteligentní,tupá kreatura,nikoli fyzický handicap. Já sama mám tu samou diagnozu jako madam Ministrová a mám doma dvě dcery a dvě kočky. Všichni mají jídlo a adekvátní podmínky,starám se seč mohu, nesmrdí to u nás.Bytosti na bázi uhlíku, typu Ministrová dělají nám handicapovaným akorát ostudu. Děkuji za Vaši práci,ale prosím nezobecnujte.
Díky
Mgr. et Mgr. Kateřina Vítová

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *