fbpx
Close

22.10.2019

Osiris a Nut stále hledají domov

Osiris a Nut

Kde se vzali tihle dva čumáčci?

Kocourek Osiris a jeho sestřička Nut jsou poslední dva kočičáci, kteří nám v azylu zbyli po kauze „kočičího pekla“ – celý jejich příběh si můžete přečíst tady.  Všechna ostatní zvířátka, která jsme přijali do péče už mají svou rodinu. Jen na tyhle dva chudáčky smolaře stále ještě nepřišla řada. Pořád ještě u nás čekají na ty pravé, báječné páníčky.

Nut

Jak jsou na tom sourozenci zdravotně?

Oba mají bohužel poškozené dýchací cesty a často trpí záněty 🙁 Jsou to trošku plašánci a jejich ustrašená povaha tak navíc komplikuje podávání léků. Osiris měl rohovkový vřed a bylo mu neodborně odstraněno třetí víčko – u nás podstoupil operaci, která ho zbavila bolesti po neprofesionálním zákroku, zdraví už mu ale bohužel nevrátila. Kocourek tak potřebuje pravidelně kapat do očička, kterým ovšem už vždycky uvidí jen napůl.

Osiris

Jaký domov kočičkám hledáme?

Doufáme, že i pro Osirise a Nut se najde rodina, která si s jejich plachostí bude vědět rady a dá jim možnost prožít krásný kočičí život. Hledáme pro ně trpělivé páníčky – ideálně se zkušeností s podobným případem. Zároveň je potřeba počítat s tím, že tihle sourozenci jsou na sebe velmi fixovaní a hledají tedy domov společně. Máte pro ně kousek místa a spoustu dobré vůle? Ozvěte se azylové tetě Janě na číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz.

Pokud byste chtěli těmhle miláčkům pomoci na jejich nelehké cestě životem, ale nemůžete jim dát domov, můžete si je alespoň adoptovat na dálku 🙂

 

22.10.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *