fbpx
Close

1.10.2019

Ariel čekala na svou rodinu více než rok

Ariel

Kočička Ariel čekala u nás v azylu na svůj nový domov víc než rok. Je krásná, milá a mazlivá. Její srst má nádherný čokoládový odstín a není možné neobdivovat ty uhrančivé zelené oči. ❤

Odkud se k nám dostala si můžete přečíst tady:

 

Ariel

Arielka našla nový domov

I když rok je opravdu dlouhá doba, nikdy jsme se ani na chvíli nevzdali naděje. Věděli jsme, že pro Ariel existuje ta pravá a dokonalá rodina, jen ji musíme teprve objevit. A povedlo se! Arielka se nakonec dočkala. A teď už je z ní milovaná a rozmazlovaná kočička domácí. Moc ti to přejeme, beruško.

V našem azylu ale stále zůstává spousta kočiček i pejsků, kteří takové štěstí zatím neměli. Neschází někdo z nich právě u vás doma? Pojďme to společně zjistit!

 

1.10.2019

3 Comments on “Ariel čekala na svou rodinu více než rok

Eva
8.10.2019 na 18:26

Ta je rozkošná♥️

Odpovědět
Monika Dolejší
22.10.2019 na 11:53

Arielka mě těmi svými nepřehlédnutelnými, krásně zelenými očkami zaujala na první pohled. Hned jsem si jí zamilovala. Doma, bohužel už jednu kočičku máme, jinak bych si ji k sobě ihned vzala. Jsem proto alespoň jejím adoptivním rodičem na dálku a párkrát jsme se viděly i osobně 🙂 Arielko, moc ti přeji, aby ti zdraví i dál sloužilo a našla jsi brzy svou milující rodinu. Posílám ti pohlazení a mnoho pusinek, holčičko „moje“ krásná.

Odpovědět
Veronika Špačková
22.10.2019 na 11:55

Moc Vám za Arielku děkujeme ❤

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *