fbpx
Close

26.9.2019

Psí babička Alice

Alice

Co se stalo?

Babička Alice si na stáří zažila svoje. 🙁 Její milovaný páníček zemřel a rodina se rozhodla, že ji prostě nechce a starat se o ni nebude. 🙁 Nejen, že se musela vyrovnávat se ztrátou blízkého člověka, ale navíc zcela zbytečně i s příchodem do nového prostředí. 🙁 Tím ovšem Alicina smůla nekončí.

Hned při prvním koupání jsme si všimli, že má na těle několik bouliček. Vzali jsme ji proto na veterinu, kde se ukázalo, že má nádory na mléčné žláze. Alici jsme hned objednali na operaci. Moc bychom jí přáli, aby dostala druhou šanci na spokojený život.

Alice podstoupila operaci

Alice podstoupila po operaci a všechno dobře dopadlo. Brzy ji propustili z veteriny zpátky do azylu. ❤ U tety Jaq se zotavovala po zákroku. A brzy přišla dobrá zpráva – pro Alici se našla báječná dočasná péče! A tak psí babička mohla odcestovat za teplem a pohodlím rodinného života. Ale neradovala se z něj dlouho. Bohužel ještě přišlo na řadu ještě čištění zoubků v narkóze. 🙁

Alice našla domov!

Je to tak. I přes všechny rány osudu a všechny peripetie dospěl nakonec Alinčin příběh do šťastného konce. Našla se pro ni milující rodina, která se o ni postará, aby byl její další život už jen krásný a spokojený. Moc ti to přejeme, Alinko ❤

U nás v azylu je ale stále spousta pejsků i kočiček, kteří na své štěstí teprve čekají. Nenajdou ho právě u vás? Pojďme to zjistit!

 

26.9.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *