fbpx
Close

26.9.2019

Psí babička Alice

Alice

Co se stalo?

Babička Alice si na stáří zažila svoje. 🙁 Její milovaný páníček zemřel a rodina se rozhodla, že ji prostě nechce a starat se o ni nebude. 🙁 Nejen, že se musela vyrovnávat se ztrátou blízkého člověka, ale navíc zcela zbytečně i s příchodem do nového prostředí. 🙁 Tím ovšem Alicina smůla nekončí.

Hned při prvním koupání jsme si všimli, že má na těle několik bouliček. Vzali jsme ji proto na veterinu, kde se ukázalo, že má nádory na mléčné žláze. Alici jsme hned objednali na operaci. Moc bychom jí přáli, aby dostala druhou šanci na spokojený život.

Alice podstoupila operaci

Alice podstoupila po operaci a vypadá to dobře. Brzy ji propustili z veteriny zpátky do azylu. ❤ U tety Jaq se zotavovala po zákroku. A brzy přišla dobrá zpráva – pro Alici se našla báječná dočasná péče! A tak psí babička mohla odcestovat za teplem a pohodlím rodinného života. Ale neradovala se z něj dlouho. Bohužel ještě přišlo na řadu ještě čištění zoubků v narkóze. 🙁 Snad už bude mít Alinka konečně chvíli klidu.

Alici potrápily zoubky

Alička má za sebou zákrok, během kterého jí pan doktor ošetřil zuby, aby ji už netrápily. Spousta zoubků musela jít úplně pryč. Kromě toho se pan veterinář rozhodl jí rovnou odebrat i dvě bouličky, jednu na krku a jednu u zadečku. Vzorky se odeslaly na histologii a teď čekáme na výsledky, abychom zjistili, o co jde.

Adoptujte si babičku Alici na dálku

Chtěli byste téhle psí dušičce pomáhat dlouhodobě? Chtěli byste zblízka sledovat její cestu za štěstím, na jejímž konci na ni snad konečně čeká její vysněná rodina, která ji už nikdy neopustí? Adoptujte si Alinku na dálku! ❤

 

26.9.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *