fbpx
Close

20.9.2019

Klementínka – zubožená kočička

Klementínka

Dostala se k nám malá kočičí holčička v šíleném stavu. 🙁 Paní ji donesla na veterinu poté, co ji nalezla někde na ulici s rozdrcenou nožičkou. Ano, přesně tak, koťátko mělo na pravé zadní nožičce otevřenou zlomeninu a část nožičky byla rozdrcená. 🙁 Netušíme, co se kočičce stalo, ale muselo to být příšerné. Bolest, nevědomost, představa brzké smrti… Takhle malinká beruška by se měla tulit k mamince a poznávat svět a ne bojovat o život.

Kočička dostala jméno Klementínka a byla ihned hospitalizovaná na veterině. Pan doktor jí nasadil antibiotika, a udělal vše pro to, aby se její stav stabilizoval a ona mohla podstoupit operaci. 

Klementínka

Jak dopadla operace?

Maličká Klementínka je po operaci! Téměř jsme ani nedýchali, když nám ta zpráva přišla. Měli jsme strach, jak to celé dopadlo. Klementínka přišla s nohou rozdrcenou napadrť a šance, že se ji povede opravit, nebyla moc vysoká. Náš pan veterinář je ale třída a vypadá to, že by se Klementínčinu nožičku snad mohlo povést zachránit. Je důležité, aby nožička správně srostla, pokud se to nepovede, hrozí, že bude potřeba ještě jedna operace. 

Jak se kočičce daří teď?

Klementínka se na chvíli otočila v azylu a už zase cestovala zpátky na veterinu, protože si teta Jaq všimla, že má obvaz na nožce až moc utažený. 🙁 Pan veterinář vše rychle napravil. Klementínka se pak konečně přesunula z veteriny do dočasné péče. V azylu by musela být v kleci, kvůli vlastnímu bezpečí, aby si s nožičkou při hraní s ostatními ještě něco neprovedla. Teď si může pobíhat, užívat si svých dočasných „rodičů“ a konečně poznávat lidskou lásku.

Chtěli byste téhle berušce pomáhat na její cestě za štěstím? Adoptujte si ji na dálku!

 

20.9.2019

One Comment on “Klementínka – zubožená kočička

Anna
16.10.2019 na 16:46

Už z ní roste pěkná princezna

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *