fbpx
Close

6.9.2019

Bethany je po vyšetření MRI

Bethany

Teta Týna už vyzvedla Beth z veteriny a odvezla ji k sobě domů, odkud si ji zítra vyzvedneme. My už konečně máme kompletní zprávu z veteriny, takže vám můžeme říct, jak to nakonec dopadlo.

Magnetická rezonance ukázala, že má Bethany problém s útlakem míchy mezi krčními obratli a výhřez mozku způsobený vrozenou deformací lebky. 🙁 Protože by ale operace byla příliš riskantní, doporučili nám nechat věci tak, jak jsou a operovat až v případě, že by se situace výrazně zhoršila nebo by Beth začala mít bolesti.

Co bude dál?

Beth to v životě nebude mít nejsnazší, ale je to velká bojovnice, která se jen tak nevzdává. ❤ Vidíme to na ní každý den, když si hraje, pobíhá po zahradě nebo hlídá ukradenou ponožku a užívá si každou chvíli, kdy je na světě. ❤ Už brzy se Beth začne rozhlížet po té pravé rodině, která jí bude po zbytek života zdrojem lásky, radosti a dobré večeře, a to je něco, na co se Bethany těší ze všeho nejvíc. ❤ S novou rodinou samozřejmě budeme v kontaktu, vše jim vysvětlíme a budeme tu pro ně v případě, že by nastaly problémy.

 

6.9.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *