fbpx
Close

4.9.2019

Čudlík – slepé koťátko

Představujeme vám Čudlíka

Začátek Čudlíkova života nebyl nejsnazší. 🙁 Našli ho u bezdomovce, který se o něj moc nestaral a pod vlivem drog a alkoholu s ním pohazoval po zemi, jako by to byla nějaká hračka a ne živý tvor. 🙁 Koťátka si naštěstí všimli lidé, kteří ho zachránili.

Čudlíkovi vyhnisaly očíčka ještě před tím, než je vůbec stihl otevřít a rozhlédnout se po světě. Přesto měl obrovské štěstí – je zázrak, že na ulici vůbec přežil. Kdyby ho nenašli a nezachránili, nejspíš by tu dnes už nebyl..

Čudlík

I přes to všechno, co si Čudlík musel vytrpět, je to naprosto úžasné a hravé koťátko. ❤ Už je v azylu a společnost mu dělá maličký Večerníček. Ti dva si hrozně sedli do noty. ❤

Čudlík

Pomůžete Čudlíkovi?

Čudlíka čeká kastrace a také operace, během které se odstraní zbytky po vyhnisaných očíčkách, aby nedělaly problémy. Čudlíkovi byste moc pomohli, pokud byste mu oba zákroky pomohli zaplatit. Prosím, zašlete příspěvěk na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 1940 a pomozte mu na jeho cestě za štěstím. Čudlík si zatím bezstarostného dětství moc neužil, společně to ale můžeme změnit.

Děkujeme ❤

4.9.2019

4 Comments on “Čudlík – slepé koťátko

Anna Holovčáková
5.9.2019 na 6:27

ˇTo jsou ňuňánci

Odpovědět
Irena Bílá
6.9.2019 na 17:56

Je mi moc líto, že si oba už tolik vytrpěli a že si je nemohu vzít domů, tak aspoň oběma posílám nějaké penízky a doufám, že se brzy jejich zdravotní stav zlepší a moc děkuji všem, kdo jim pomáhají a starají se o ně. Jste úžasní!

Odpovědět
Veronika Špačková
6.9.2019 na 19:53

Moc Vám děkujeme 🙂

Odpovědět
Alena Škorničková
10.9.2019 na 9:46

Čudlíku, jste s Večerníčkem roztomilí parťáci. Brzy se uzdrav a měj krásný kočičí život!

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *