fbpx
Close

24.8.2019

Večerníček – nemocné štěňátko

Večerníček

Představujeme vám Večerníčka

Pejsek Večerníček neměl moc času užít si bezstarostné štěněčí dny. Narodil se totiž s nemocnými očičky. 🙁 To ale bohužel nebylo všechno. Jeho maličké tělíčko muselo svést zápas s ošklivým zánětem. Byl hospitalizovaný na veterině, musel být na kapačkách a bojoval doslova o život. Naštěstí svůj boj vyhrál a mohl odejít k nám do azylu.

Večerníček

Večerníčkova očička se podařilo zachránit!

Večerníček byl na kontrole u specializovaného veterináře, aby nám řekl, jak jsou na tom jeho očička. A víte co nám pan doktor pověděl? Že se očička podařilo rozkapat a ten náš malý brouček přece jen bude vidět!

Večerníček

Zpátky na veterinu

Večerníčkův stav se zničehonic opět zhoršil. 🙁 Motal se, nechtěl jíst a my jsme netušili, co mu je. 🙁 Vzali jsme ho urychleně na veterinu a nechali v péči pana doktora. Naštěstí se Večerníček brzy vzpamatoval natolik, že začal sám jíst. Ale bohužel se u něj projevily neurologické příznaky.

Večerníček podstoupil vyšetření MRI

Večerníček měl dennodenně záchvaty. 🙁 Jeho stav se naštěstí postupně zlepšil alespoň dost na to, aby mohl podstoupit magnetickou rezonanci. Pan doktor mu také odebral mozkomíšní mok a nechal ho poslat do laboratoře.

Už dorazily výsledky z rozboru mozkomíšního moku a ty jsou negativní. Za jeho problémy tedy nejspíš stál autoimunitní zánět mozku. Večerníček bude nadále brát antiepileptika, a v případě, že by se situace zhoršila, dostal by ještě imunosupresiva. Doufáme ale, že to se nestane. Večerníček si už trápení užil až až, teď je na čase, aby se začal radovat a užívat si dětství. ❤

Večerníček

Večerníček našel nový domov

Večerníček odešel do svého nového domova. ❤ Loučilo se nám s ním těžko, ale nemělo smysl to odkládat, Večerníček si zaslouží svou vlastní maminku, která ho provede zbytkem života. ❤ Má navíc dva čivaví sourozence, takže už nikdy nebude sám. ❤ S jeho novou maminkou samozřejmě budeme v kontaktu a v případě, že by u něj nastaly jakékoliv zdravotní komplikace, budeme tu, abychom pomohli a poradili.

U nás v azylu ale stále zůstává spousta pejsků a kočiček, kteří na své štěstí teprve čekají. Chcete jim na jejich nelehké cestě životem pomoci? Adoptujte si je na dálku! ❤

 

24.8.2019

19 Comments on “Večerníček – nemocné štěňátko

Silvie Skřejpská
5.9.2019 na 11:15

Dobrý den,

chci Vás moc poprosit, kdy se přesně Večerníček narodil? A kde se mohu dozvědět jak se mu daří? Děkuji Silvie Skřejpská

Odpovědět
Veronika Špačková
5.9.2019 na 12:53

Dobrý den,

Večerníček se narodil začátkem července 🙂 Zprávy o našich svěřencích včetně Večerníčka píšeme pravidelně sema na web, najdete je na stránce „Novinky“. Samozřejmě také můžete sledovat náš Facebook: https://www.facebook.com/handipetcz/. Pokud byste chtěla dostávat o Večerníčkovi pravidelně emaily, můžete si ho také adoptovat na dálku. Veškeré informace k adopci na dálku najdete tady: https://www.handipet.org/nadalku/

Děkujeme Vám za Váš zájem o Večerníčka 🙂

Odpovědět
Irena Bílá
6.9.2019 na 17:51

Milý Večerníčku, doufám, že se brzy uzdravíš posílám nějaké penízky a držím palečky a děkuji moc všem, kdo se o tebe starají.

Odpovědět
Veronika Špačková
6.9.2019 na 19:52

Moc Vám za Večerníčka děkujeme 🙂

Odpovědět
Yulia Polizhak
7.9.2019 na 14:52

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli zvířátkům co pomáhám pak najdete nějaký domov? Nebo jestli s tím taky bych mohla něčím pomoct.
Díky.

Odpovědět
Veronika Špačková
7.9.2019 na 15:48

Dobrý den,
všem našim svěřencům hledáme nový domov, jen některým ne hned, protože se nejdřív potřebují vyléčit a nebo, v případě štěňátek a koťat, čekáme až budou starší a budou mít za sebou všechna očkování a také kastraci.

Odpovědět

Dobrý den, jste skvělí ,držím Vám palce při Vaší skvělé práci. Zase trošku přispěji pro Večerníčka. Nemůžu ,bohužel,víc, mám syna v komatu a to velice těžké. Atˇ se Večerníček uzdraví. Sama mám dvě čivavinky a ty si pořád hrají. S pozdravem a poděkováním Vám Jaroslava Křepelková

Odpovědět
Veronika Špačková
8.9.2019 na 10:02

Dobrý den,
moc Vám za Večerníčka děkujeme 🙂 Vaše pomoc pro něj moc znamená. Jste velmi laskavá, že Vám na něm tolik záleží 🙂

Odpovědět
Alena Škorničková
10.9.2019 na 9:41

Večerníčku, maličký broučku, posílám nějaké penízky, snad trošičku pomohou. Brzy se uzdrav, ať tě čekají už samé šťastné dny.

Odpovědět
Veronika Špačková
10.9.2019 na 10:22

Moc Vám za Večerníčka děkujeme 🙂

Odpovědět
Věra Karla Karasová
22.9.2019 na 12:22

Dobrý den, když vidím ta zubožená zvířátka, je mi smutno. Za péči a lásku, kterou jim věnujete, moc a moc děkuji. Ještě že se najdou takoví laskaví lidé jako vy. Posílám malý příspěvek pro ty nemocné maličké broučky.
V. K. Karasová

Odpovědět
Veronika Špačková
22.9.2019 na 19:28

Moc Vám děkujeme za Vaši pomoc ❤

Odpovědět
January Newbanks
1.10.2019 na 16:07

Is Večerníček available for adoption?

Odpovědět
January
1.10.2019 na 16:08

Oof. Autocorrect. Is Večerníček available for adoption?

Odpovědět
Veronika Špačková
1.10.2019 na 16:16

Hi, if you are interested in adopting any of our animals, please send an email to this address: jana@petheroes.cz. Thank you 🙂

Odpovědět
Klára
8.10.2019 na 12:50

Dobrý den, ohledně adopce Večerníčka jsem na tento email psala minulé úterý. Je možné, že můj mail spadl do spamu nebo že paní/slečna Jana chodí do schránky méně často. Můžeme tedy kdyžtak čekat odpověď emailem? Děkuji,
Klára

Odpovědět
Veronika Špačková
8.10.2019 na 12:53

Dobrý den, moc se omlouvám, je možné, že kolegyni Janě se email ztratil mezi ostatními, ohledně Večerníčka jsme měli opravdu hodně dotazů. Večerníček má již vážné zájemce, má rodinu, do které by mohl odejít, až ještě trošku povyroste. Ale bohužel včera se nečekaně jeho stav zhoršil a momentálně je na veterině. Proto teď především čekáme, jak se bude jeho stav nadále vyvíjet.

Odpovědět
Klára
8.10.2019 na 13:10

Dobrý den, moc díky za odpověď. Tak kdyby vážní zájemci znevážněli, měli bychom o Večerníčka velký zájem 🙂 samozřejmě moc držíme palce, aby se uzdravil.
Hezký zbytek dne, K.

Odpovědět
Veronika Špačková
8.10.2019 na 13:12

Moc Vám děkuji za to, že Vám na Večerníčkovi tolik záleží.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *