fbpx
Close

24.8.2019

Večerníček – nemocné štěňátko

Večerníček

Představujeme vám Večerníčka

Šestitýdenní Večerníček zatím neměl moc času užít si bezstarostné štěněčí dny. Narodil se totiž s nemocnými očičky. Jestli někdy uvidí nevíme jistě, ale nejspíš nikdy nebude vidět jako zdravé zvířátko. 🙁 Tím jeho neštěstí ale nekončí, protože jeho maličké tělíčko právě teď svádí zápas s ošklivým zánětem. V tuto chvíli je hospitalizovaný na veterině, kde má kapačky a bojuje, co to jde. Moc doufáme, že to zvládne a brzy se bude moct z veteriny přesunout do azylu.

Večerníček

Večerníček má celý život před sebou a my uděláme vše proto, aby ho mohl prožít s radostí a milující rodinou. Nejdříve se ale musí uzdravit. Prosím, pomozte mu zaplatit veterinární výdaje, aby i on mohl dostat svou šanci. Pokud mu chcete pomoci jednorázově, zašlete prosím příspěvek na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 1938 (abychom příspěvěk mohli připsat Večerníčkovi). Pokud vás tenhle brouček chytil za srdce a chtěli byste mu pomáhat pravidelně, můžete si ho adoptovat na dálku

 

24.8.2019

12 Comments on “Večerníček – nemocné štěňátko

Silvie Skřejpská
5.9.2019 na 11:15

Dobrý den,

chci Vás moc poprosit, kdy se přesně Večerníček narodil? A kde se mohu dozvědět jak se mu daří? Děkuji Silvie Skřejpská

Odpovědět
Veronika Špačková
5.9.2019 na 12:53

Dobrý den,

Večerníček se narodil začátkem července 🙂 Zprávy o našich svěřencích včetně Večerníčka píšeme pravidelně sema na web, najdete je na stránce „Novinky“. Samozřejmě také můžete sledovat náš Facebook: https://www.facebook.com/handipetcz/. Pokud byste chtěla dostávat o Večerníčkovi pravidelně emaily, můžete si ho také adoptovat na dálku. Veškeré informace k adopci na dálku najdete tady: https://www.handipet.org/nadalku/

Děkujeme Vám za Váš zájem o Večerníčka 🙂

Odpovědět
Irena Bílá
6.9.2019 na 17:51

Milý Večerníčku, doufám, že se brzy uzdravíš posílám nějaké penízky a držím palečky a děkuji moc všem, kdo se o tebe starají.

Odpovědět
Veronika Špačková
6.9.2019 na 19:52

Moc Vám za Večerníčka děkujeme 🙂

Odpovědět
Yulia Polizhak
7.9.2019 na 14:52

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli zvířátkům co pomáhám pak najdete nějaký domov? Nebo jestli s tím taky bych mohla něčím pomoct.
Díky.

Odpovědět
Veronika Špačková
7.9.2019 na 15:48

Dobrý den,
všem našim svěřencům hledáme nový domov, jen některým ne hned, protože se nejdřív potřebují vyléčit a nebo, v případě štěňátek a koťat, čekáme až budou starší a budou mít za sebou všechna očkování a také kastraci.

Odpovědět

Dobrý den, jste skvělí ,držím Vám palce při Vaší skvělé práci. Zase trošku přispěji pro Večerníčka. Nemůžu ,bohužel,víc, mám syna v komatu a to velice těžké. Atˇ se Večerníček uzdraví. Sama mám dvě čivavinky a ty si pořád hrají. S pozdravem a poděkováním Vám Jaroslava Křepelková

Odpovědět
Veronika Špačková
8.9.2019 na 10:02

Dobrý den,
moc Vám za Večerníčka děkujeme 🙂 Vaše pomoc pro něj moc znamená. Jste velmi laskavá, že Vám na něm tolik záleží 🙂

Odpovědět
Alena Škorničková
10.9.2019 na 9:41

Večerníčku, maličký broučku, posílám nějaké penízky, snad trošičku pomohou. Brzy se uzdrav, ať tě čekají už samé šťastné dny.

Odpovědět
Veronika Špačková
10.9.2019 na 10:22

Moc Vám za Večerníčka děkujeme 🙂

Odpovědět
Věra Karla Karasová
22.9.2019 na 12:22

Dobrý den, když vidím ta zubožená zvířátka, je mi smutno. Za péči a lásku, kterou jim věnujete, moc a moc děkuji. Ještě že se najdou takoví laskaví lidé jako vy. Posílám malý příspěvek pro ty nemocné maličké broučky.
V. K. Karasová

Odpovědět
Veronika Špačková
22.9.2019 na 19:28

Moc Vám děkujeme za Vaši pomoc ❤

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *