fbpx
Close

3.8.2019

Chystáte se k nám na návštěvu?

Návštěvy jsou u nás po domluvě vítány

Budeme moc rádi, když se rozhodnete navštívit naše chlupaté svěřence v azylu. 🙂 Všichni už se na vás těší, nemůžou se dočkat piškotů, mazlení a procházek. 🙂 Ale protože naše azylové tety jezdí do práce a také často musí vozit zvířátka na veterinu a zase zpátky, nejsou vždycky doma. Proto jim prosím dejte předem vědět, že se chystáte přijet. 🙂 A abyste cestou k nám nezabloudili, náš fešák Barney vám připomene, jak se k nám dostanete:

Adresa pobočky u Mělníka

(na návštěvě je potřeba se domluvit několik dnů předem, zavolejte tetě Janě na číslo 773 554 464 a nebo jí napište na email jana@petheroes.cz):

Hoření Vinice 57
Kly 277 41
odkaz na Google maps

Adresa pobočky v Kadlíně

(na návštěvě je potřeba se domluvit několik dnů předem, napište tetě Jaq na email jaq@petheroes.cz – ale pozor, teta Jaq mluví anglicky):

Kadlín 21,
Mšeno U Mělníka,
277 35
odkaz na Google maps

Své mazlíčky nechte spinkat v pelíšku doma

Jen vás musíme poprosit, abyste přijeli bez vlastních zvířátek. Je to obecné pravidlo pro všechny návštěvy, vždy prosíme lidi, aby k nám nebrali svoje mazlíčky. Nikdy nevíme, kdo s kým by si nemusel rozumět a je tu riziko, že by si mohli ublížit. A především je také vždy riziko nákazy, dostávají se k nám zvířátka často z velmi špatných podmínek a při sebevětší snaze nemůžeme garantovat, že by váš mazlíček u nás nemohl něco chytit.

Smí k nám na návštěvu i děti?

Pokud chcete vzít na návštěvu s sebou děti, je to samozřejmě možné. Jen jim prosím předem vysvětlete, že pejsci se mohou polekat náhlých a nečekaných pohybů nebo křiku a také nemají rádi, když je někdo tahá za ocásek nebo za uši. Chceme se především vyvarovat tomu, aby se někomu něco stalo. Návštěvu u nás v azylu si spíš než ti nejmenší užijí už odrostlejší děti, které s vámi také mohou vzít pejsky na procházku. Děkujeme za pochopení. 🙂

Těšíme se na vás! ❤

 

3.8.2019

One Comment on “Chystáte se k nám na návštěvu?

Anna
1.10.2019 na 23:26

Začli jsme jezdit k tet Jaq do Kadlína a musím říct, že zvířatkúm nejde odolat, bude se k nim chtít vracet…jsou užasné

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *