fbpx
Close

3.8.2019

Chystáte se k nám na návštěvu?

Klara

FUNGUJEME NA BÁZI DOČASNÝCH PÉČÍ

Momentálně nemáme pevné místo, kde bychom se o zvířátka starali, ale fungujeme na bázi tzv. dočasných péčí. To znamená, že jsou zvířátka individuálně v domácnostech u lidí, kteří se o ně starají do chvíle, než odejdou do nového domova. Díky tomu na ně mají jejich dočasné tety a strýčkové spoustu času a zvířátkům se dostane opravdu individuální péče.

Bohužel to ale znamená, že návštěvy zpravidla nejsou možné. V dočasných péčích se nachází často pouze jedno zvířátko z Handipet Rescue a koordinace návštěv by byla složitá. Dočaskářům zároveň nemusí být vždy příjemné zvát si k sobě domů neznámé lidi. Návštěvy zvířátek jsou proto omezeny pouze na zájemce o adopci zvířátka.

Chtěli byste pomoci a stát se dočaskářem?

Zaujal vás systém dočasných péčí a rádi byste sami pomohli nějakému chlupáčkovi v nouzi a nabídli mu dočasné útočiště? Lidí ochotných poskytovat zvířátkům dočasnou péči není nikdy dost, proto budeme moc rádi, pokud se nám ozvete a společně se domluvíme. Více informací o tom, co dočaskování obnáší a s čím je třeba počítat, najdete v samostatném článku.

3.8.2019

One Comment on “Chystáte se k nám na návštěvu?

Anna
1.10.2019 na 23:26

Začli jsme jezdit k tet Jaq do Kadlína a musím říct, že zvířatkúm nejde odolat, bude se k nim chtít vracet…jsou užasné

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *