fbpx
Close

3.8.2019

Chystáte se k nám na návštěvu?

Návštěvy vítány :D

Návštěvy jsou u nás vždy vítány

Budeme moc rádi, když se rozhodnete navštívit naše chlupaté svěřence v azylu 🙂 Všichni už se na vás těší, nemůžou se dočkat piškotů, mazlení a procházek 🙂 To jediné, co zvířátkům v azylu při takovém počtu zkrátka nedokážeme zajistit, je pozornost, jaké by se jim dostalo v rodině. Každá pomocná mazlící ruka je proto k nezaplacení. ❤ A abyste cestou k nám nezabloudili, kočičí princezna Emily by vám ráda připomněla, jak se k nám dostanete:

Adresa pobočky u Mělníka

(na návštěvě je potřeba se domluvit předem, zavolejte tetě Janě na číslo 773 554 464 a nebo jí napište na email jana@petheroes.cz):
Hoření Vinice 57
Kly 277 41

Adresa pobočky v Kadlíně

(na návštěvě je potřeba se domluvit předem, napište tetě Jaq na email jaq@petheroes.cz):
Kadlín 21,
Mšeno U Mělníka,
277 35

Jen vás musíme poprosit, abyste přijeli bez vlastních zvířátek. Je to obecné pravidlo pro všechny návštěvy, vždy prosíme lidi, aby k nám nebrali svoje mazlíčky. Nikdy nevíme, kdo s kým by si nemusel rozumět a je tu riziko, že by si mohli ublížit. A především je také vždy riziko nákazy, dostávají se k nám zvířátka často z velmi špatných podmínek a při sebevětší snaze nemůžeme garantovat, že by váš mazlíček u nás nemohl něco chytit. Děkujeme za pochopení. 🙂

Těšíme se na vás! ❤

 

3.8.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *