fbpx
Close

2.8.2019

Mojito bude mít nové „nožičky“

Fotografie Mojita čerstvě po operaci. Nedáváme ji sem proto, abychom vás strašili, ale proto, že je na ní dobře vidět provedení operace a záchrana Mojitových nožek.

Protože nemuselo dojít k rapidnímu zkrácení končetin, ale pouze nekrotizované části, objevila se šance na funkční nohy pro Mojita! V zahraničí s tím mají velmi dobré zkušenosti!

Pro zajímavost přikládáme také video ze zahraničí právě podobně provedeného řešení a kočičky, která takhle spokojeně běhá.

https://www.youtube.com/watch?v=jhw87k_eYkw

Jsou tam i RTG snímky, bohužel vysvětlení jen v angličtině.

Díky vašim darům a tomu, jak jste úžasní a pomohli jste Mojitovi  se nemusíme bát hospitalizace, operace, ani budoucích výdajů. Rádi bychom využili tak jako již několikrát v minulosti AnyoneGo, kteří vytváří pomůcky pro handicapovaná zvířátka na 3D tiskárně. Společně s panem veterinářem a panem z AnyoneGo uděláme Mojitovi luxusní nožky, na kterých bude moct běhat. 🙂

Dobrá zpráva také je, že Mojito se na ně už zkouší stavět a je na nich stejně rychlý jako ostatní koťátka!

Jsme neskutečně vděční za to, že spolu s vámi můžeme společně pomáhat zvířátkům jako je Mojito a další, kteří si sami pomoct nedokáží. Každý život má totiž smysl a handicapovaná zvířátka jsou pro nás velkou inspirací v jejich životní síle 🙂

 

2.8.2019

One Comment on “Mojito bude mít nové „nožičky“

Anna
3.8.2019 na 8:45

Je to velký bojovník, zvládne to.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *