fbpx
Close

21.6.2019

Zrzečci

Zrzečci

Kde se u nás vzali zrzečci?

Do azylu se dostala další tři koťátka, která přišla o maminku. Jsou to překrásní zrzečci. Když k nám přišli, byli sotva týden staří. Azylová teta Jana si toho s nimi hodně užila, než je naučila pít z lahve. První noc s nimi musela být celou dobu vzhůru a snažila se je přimět, aby se napila. Jsme vážně moc vděční, že Janu máme a hrozně moc si jí a jejího odhodlání pomáhat vážíme ❤

Zrzečci

Jak se měli u nás v azylu?

Koťátka dostala jména Jigglypuff, Squirtle a Eevee – dva kocourci a jedna kočičí slečinka. Do péče si je vzala naše azylová teta Jaq a bylo potřeba je krmit z lahve každých několik hodin, aby mohla tahle miminka usínat spokojená a s plným bříškem. Zrzečci ale rostli jako z vody. 🙂 Když jim byly 4 týdny tak se pomalu začali přeučovat z lahve na konzervy pro koťátka. Pěkně prospívali a přibírali na váze.

Zrzečci

Zrzečci

Jigglypuff má trápení

Když byl Jigglypuff spolu se svými sourozenci na čipování, všimli jsme si, že má na hlavě bouli. 🙁 Pan doktor ji ještě ten den odstranil a poslal na histologii, teď čekáme na výsledky. Doufáme, že to nebude nic moc vážného. Držte mu palce, prosím.

Eevee a Squirtle našli domov

Zatímco Jigglypuff teprve čeká na výsledky vyšetření, jeho sourozenci už se rozběhli do nových domovů. Jeho sestřička a bratříček už mají své milující páníčky a my jim to moc přejeme. Ze srdce doufáme, že stejný radostný život čeká i broučka Puffíka.

 

21.6.2019

2 Comments on “Zrzečci

Hana Fleissigová
7.7.2019 na 21:26

Dobrý den,tento týden pošlu zrzečkům příspěvek.Hana Fleissigová.

Odpovědět
Veronika Špačková
7.7.2019 na 21:27

Dobrý den,
moc Vám děkujeme, že chcete zrzečkům pomoci 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *