fbpx
Close

17.6.2019

Gigi – kočička se zlomenou pánví

Představujeme vám Gigi

Gigi ležela někde v bolestech se zlomenou pánví a nevěděla, jestli ještě někdy půjde spát s plným bříškem, jestli ještě někdy ucítí hřejivou lidskou náruč, jestli se ještě někdy bude cítit šťastná… Muselo to pro ni být opravdu strašné. Gigi ale měla štěstí a narazila na ni paní s dobrým srdcem, která kočičku donesla k nám.

Kočička ze všeho nejdřív putovala na veterinu. Podstoupila dvě operace zlomené pánve. Naštěstí obě proběhly bez komplikací. Ale na Gigi čekala ještě dlouhá rekonvalescence, aby mohla znovu bez bolesti běhat jako dřív.

Gigi

Jak se měla u nás v azylu?

Gigi se projevila jako velká bojovnice. Z veteriny se vrátila k nám do azylu a i když nejdřív vůbec nesměla klece, aby si neublížila, rovnou se zkoušela stavět na všechny čtyři a chodit. Čekala ji pak ještě jedna návštěva veteriny, musela na kastraci a na kontrolní RTG a vyndání stehů po operacích pánve.

Gigi našla nový domov

Máme obrovskou radost, že tahle beruška se po všem trápení dočkala svého šťastného konce. Gigi už má svůj nový domov. ❤ A my jí moc přejeme, aby měla krásný a spokojený život.

U nás v azylu je ale vždy plno. Pořád tu máme spoustu dalších kočiček a pejsků, kteří na svůj báječný nový domov teprve čekají. Každý den doufají, že si pro ně přijde ten jejich nejskvělejší páníček a odvede si je s sebou. Nečeká někdo z nich právě na vás? Pojďme to společně zjistit! ❤

 

17.6.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *