fbpx
Close

17.6.2019

Gigi – kočička se zlomenou pánví

Představujeme vám Gigi

Gigi ležela někde v bolestech se zlomenou pánví a nevěděla, jestli ještě někdy půjde spát s plným bříškem, jestli ještě někdy ucítí hřejivou lidskou náruč, jestli se ještě někdy bude cítit šťastná… Muselo to pro ni být opravdu strašné. Gigi ale měla štěstí a narazila na ni paní s dobrým srdcem, která kočičku donesla k nám.

Kočička ze všeho nejdřív putovala na veterinu. Teď se má o něco lépe, dokonce se s námi i mazlí, ale vyhráno ještě nemá. Podstoupila dvě operace zlomené pánve. Naštěstí obě proběhly bez komplikací. Ale Gigi čeká ještě dlouhá cesta, než bude úplně v pořádku a bude bez bolesti běhat jako dřív.

Gigi

Jak se jí daří?

Gigi je opravdu velká bojovnice. Z veteriny už se vrátila k nám do azylu a i když zatím ještě nesmí z klece, aby si neublížila, už se staví na všechny čtyři a chodí. Je to šikulka a my moc doufáme, že její příběh bude mít šťastný konec. Teď ji čeká ještě jedna návštěva pana doktora, musí na kastraci a na kontrolní RTG a vyndání stehů po operacích pánve. A pak už snad konečně přijde zasloužený klid a spousta drbání za ušima 🙂

Pomáhejte s námi

Gigi si zaslouží šanci na spokojený život u milované rodiny, nejdřív se ale potřebuje plně uzdravit. Pomůžete jí na této cestě, prosím? Adoptujte si ji na dálku! Můžete se stát jejími virtuálními páníčky a pomoci jí, aby dostala veškerou péči, kterou potřebuje. A aby konečně poznala, že existují i dobří lidé 🙂 Budeme vám o Gigi každý měsíc posílat zprávy a samozřejmě i fotky.

Děkujeme ❤

 

17.6.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *