fbpx
Close

13.6.2019

Jeho veličenstvo císař Rudolf Drápek

Rudolf Drápek

Přijali jsme do péče další opuštěné koťátko

Do azylu k nám přišlo další koťátko – za poslední měsíc již čtvrté (další miminka v naší péči jsou Žofí, Fendi a Deny). Tenhle drobeček ležel někde opuštěný, zcela sám a bez maminky, vydán napospas osudu. Naštěstí mu byl osud nakloněn a našla ho paní, která se okamžitě obrátila na nás, protože sama se o něho postarat nemohla (takhle malá koťátka potřebují pravidelně každé tři hodiny krmit, což je pro lidi, kteří chodí do práce, značně náročné).

Přišel k nám se zánětem očí, kalicivirem a nechtěl jíst. Na zánět dostal kapky a i rozjíst se nám ho podařilo. Uvidíme, jak to půjde dál, samozřejmě doufáme v to nejlepší!

Je nám ctí vám představit jeho veličenstvo

Na to, jak je kocourek prťavý, dostal opravdu velké jméno, nejspíš to úplně nejdelší, jaké v historii azylu nějaké zvířátko mělo – jmenuje se Jeho veličenstvo císař Rudolf Drápek. Myslíme, že rozkošněji by to už ani nešlo! 😄

Prosím, podpořte malého císaře Rudolfa a zbylá koťátka příspěvkem na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 1403. Všechno to jsou sice drobátka, ale i přesto je pro ně vaše pomoc nesmírně důležitá.

Děkujeme.

 

13.6.2019

2 Comments on “Jeho veličenstvo císař Rudolf Drápek

Iveta Novotná
24.6.2019 na 7:26

Děkuji moc za kocourka, posílám mu korunky na léky. Doufám, že to všechno zvládne. Moc si vážím Vaší práce. I:Novotná

Odpovědět
Veronika Špačková
24.6.2019 na 9:57

Velmi Vám děkujeme za pomoc pro Rudolfa Drápka ❤ Moc si toho vážíme.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *