fbpx
Close

11.6.2019

Annie musí podstoupit operaci

Annie

Co trápí maličkou Annie?

Annie si už delší dobu okusuje své nefunkční nožičky. I přes převazy a všechny možné způsoby, jak ji to odnaučit, s tím nechce přestat. Vypadá to, že její chování není bezdůvodné. Při jejím postížení se může stát, že se poškodí nerv, který potom zlobí, bolí a štípe, i když Annie nožičky nedokáže ovládat a běžně je necítí.

Pro Annie to není nic příjemného, a proto podstoupí operaci, kde se jí zkrátí nohy v oblasti, ve které si je vykusuje, aby ji už nadále nezlobily. Operace sice není něco úplně příjemného, ale alespoň bude mít Annie konečně klid a nebude se nožkami muset trápit. Se svým vozíčkem bude moci pobíhat jako do teď. 

Prosím, podpořte Annie a její budoucnost bez bolesti. Není to příjemná operace, ale je nutná pro to, aby měla klid a přestala si nohy okusovat. Máme teď hodně vysoké náklady za veterinu a tak jakýkoliv příspěvek na operaci pro Annie bude obrovskou pomocí. Příspěvky prosím zasílejte na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 1926. Každá koruna je teď potřebná a znamená pro Annie hrozně moc.

Děkujeme.

 

11.6.2019

Další novinky z azylu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *