fbpx
Close

10.6.2019

Deny – koťátko s bolavým okem

Deny

Co se stalo?

Ozvala se nám paní, ke které chodí kočičky z ulice a ona se jim snaží pomáhat, jak jen může. Jedna z nich porodila koťátko, které dostalo zánět očí a paní nás požádala, zda bychom jí nemohli pomoct s léčbou. Nakonec se ukázalo, že kromě zánětu je chuďátko také celé zablešené, vychrtlé, anemické a má přetažené třetí víčko. Ačkoliv by se paní chtěla o koťátko postarat, bohužel to není v jejích silách, a tak jsme se domluvili, že koťátko převezmeme do péče my.

Koťátko je malá slečna, která dostala jméno Deny. Nejdřív musela být nějakou dobu v péči pana veterináře a teď bydlí u naší azylové tety Jaq. Je jí o něco lépe, dostává antibiotika a kapičky do očí. Tak snad už má největší trápení za sebou.

Deny

Pomáháme toulavým kočičkám

Pomocí jednomu koťátku to ale nekončí. Celou situaci budeme řešit a postupně kočičky, které k paní chodí, odblešíme, odčervíme a především vykastrujeme, aby již k podobným situacím nedocházelo.

Zejména na jaře se každoročně objeví plno koťátek, která potřebují naši pomoc. Protože nesneseme představu, že by měla některá zvířátka trpět už prakticky od narození, snažíme se pomáhat, jak jen to jde, abychom se o ně postarali a zároveň i šíříme osvětu o tom, proč je důležité kočičky kastrovat. Prosím, pokud můžete, podpořte naši činnost příspěvkem na č. ú. 2500405636 / 2010, VS 1403 a staňte se hrdiny, díky kterým můžeme zachraňovat životy.

Děkujeme.

10.6.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *