fbpx
Close

6.6.2019

Rupí – nalezený kocourek

Rupí

Představujeme vám Rupíka

Paní u cesty nalezla vyhublého kocourka, který měl ohromné množství klíšťat. Nevíme, jak dlouho na ulici kocourek byl, ani čím vším si musel projít. Představa, že jste na ulici, zcela opuštění a jedinou společnost vám dělají klíšťata, která z vás vysávají krev i energii, která postupně dochází a vy nevíte, jak dlouho ještě vydržíte… Je to příšerné, je nám neuvěřitelně smutno z toho, že si něčím podobným musel kocourek projít.

Rupí

Naštěstí je toto ale jeden z těch případů, kdy se na zvířátko usmála štěstěna a paní, která na něho narazila, ho jen tak nepřešla a místo toho se mu rozhodla pomoct. Napsala výzvu na facebook, ve které hledala někoho, kdo by se o něj mohl postarat a tam jsme na scénu přišli my.

Kocourek dostal jméno Rupí a i přes jeho nepříznivý zdravotní stav se rád mazlí.

Rupí

V tuto chvíli je Rupí hospitalizovaný na veterině. Zatím víme, že je dehydratovaný a extrémně pohublý, váží pouze 2,6 kg, což je vážně málo. A množství klíšťat, které si přinesl s sebou, je děsivé 🙁 Teď už jsou naštěstí všechna venku a kocourkovi se alespoň v tomto ohledu trošičku ulevilo. My v tuto chvíli čekáme, co bude dál. Uvidíme, co ukážou krevní testy. Doufáme, že nic, co by se nedalo řešit.  Snad se nám podaří kocourkovi pomoci 🙂

To, co teď Rupí potřebuje, jste právě vy. Prosím, dejte kocourkovi šanci na lepší život a podpořte ho finančním příspěvek na č. ú. 2500405636/2010, VS 1924. Rupí potřebuje kapačky, hospitalizaci, léky a tu nejlepší možnou péči pro své uzdravení, vaše pomoc je pro něj proto nesmírně důležitá.

Děkujeme!

 

6.6.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *