fbpx
Close

19.5.2019

Nakey – psí babička

Nakey

Jak se k nám dostala Nakey?

Nakey – roztomilá, tichá a nenáročná kráska. Když k nám přišla, bylo jí 11 let a život se s ní moc nemazlil 🙁 Nevíme přesně, co ji potkalo, ale z minulosti si musela odnést špatné vzpomínky, protože neměla ráda prudké pohyby. Nechtěla se ani nechat mazlit kdykoliv si teta vzpomněla, spíš si přišla pro pohlazení sama. Moc potřebovala někoho, kdo by pro ni měl pochopení a dopřál jí klidný a laskavý podzim života.

Nakey se k nám dostala už jako stařičká dáma s jasně danými prioritami. Dát si něco dobrého na zub, zalézt pod peřinu a spinkat. Moc toho ke spokojenosti nepotřebovala, nebyla to žádná divoška, většinu dne si hověla na gauči a ignorovala svět okolo. Na vycházku jí bohatě stačila zahrádka před domem.

Nakey

Nakey musela na veterinu

Nakey byla hospitalizována na veterině, protože odmítala jíst 🙁 Výsledky krve nic neukázaly. Její stav se dlouho nelepšil. Dokonce zvracela krev a měli jsme opravdu strach, jestli to Nakey vůbec zvládne. Moc jsme si přáli, aby ještě dostala šanci a mohla si hledat nový milující domov. A Nakey zabojovala! Po několika dnech se konečně najedla! I její krevní obraz se zlepšil a mohla se vrátit k nám do azylu. Měli jsme z toho ohromnou radost!

Nakey

Nakey našla domov

Nakey je droboučká, křehká a potřebovala nutně najít pohodlný domov s milujícími páníčky, kteří by mohli pokračovat v jejím rozmazlování. A to se také nakonec povedlo! Máme obrovskou radost, že na Nakey se nakonec usmálo štěstí a teď už má vlastní paničku, může se rozvalovat v peřinách a užívat si krásného a klidného stáří v obětavé a laskavé rodině. Moc ti to přejeme, beruško! 

V našem azylu je ale stále spousta pejsků i kočiček, kteří na své štěstí teprve čekají. Nenajdou ho právě u vás?

 

19.5.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *