fbpx
Close

19.5.2019

Nakey – psí babička

Nakey

Představujeme vám Nakey

Nakey je roztomilá, tichá a nenáročná kráska. Je jí 11 let a život se s ní moc nemazlil 🙁 Nevíme přesně, co ji potkalo, ale z minulosti si musela odnést špatné vzpomínky, protože nemá ráda prudké pohyby. Nechce se ani nechat mazlit kdykoliv si páníček vzpomene, spíš si přijde pro pohlazení sama. Moc by potřebovala někoho, kdo by pro ni měl pochopení a dopřál jí klidný a laskavý podzim života.

Je to stařičká dáma s jasně danými prioritami. Dát si něco dobrého na zub, zalézt pod peřinu a spinkat. Moc toho ke spokojenosti nepotřebuje, není to žádná divoška, většinu dne si hoví na gauči a ignoruje svět okolo (kromě svého člověka, samozřejmě). Na vycházku jí bohatě stačí zahrádka před domem.

Nakey

Nakey musela na veterinu

Nakey byla hospitalizována na veterině, protože odmítala jíst 🙁 Výsledky krve nic neukázaly. Její stav se dlouho nelepšil. Dokonce zvracela krev a měli jsme opravdu strach, jestli to Nakey vůbec zvládne. Moc jsme si přáli, aby ještě dostala šanci a mohla si hledat nový milující domov. A Nakey zabojovala! Po několika dnech se konečně najedla! I její krevní obraz se zlepšil a mohla se vrátit k nám do azylu. Máme ohromnou radost, že zase papá a doufáme, že teď už to zase bude jen dobré

Nakey

Nakey stále hledá domov

Nakey je droboučká, křehká a hledá pohodlný domov s milujícími páníčky, kteří budou pokračovat v jejím rozmazlování. S dalšími psy i kočičkami vychází, ale jejich přítomnost nevyhledává a nejraději ze všeho by byla jedináček. O svou azylovou tetu Jaq se teď musí dělit se spoustou ostatních zvířátek a trošku ji to mrzí, nejraději by ji měla jen pro sebe.

Pokud jste se zamilovali, neváhejte nám zavolat  Kontaktovat můžete naší azylovou tetu Janu na čísle  773 554 464 a nebo jí napište email na adresu jana@petheroes.cz.

Nenechte Nakey už dál čekat 🙂

 

19.5.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *