fbpx
Close

18.4.2019

Janko – kocourek s odseknutým rtem

Janko

Kdo je Janko?

Janko je nalezený kocourek. Přišel k nám na veterinu chudáček v hrozném stavu. Srazilo ho auto a skončil se zlomenou nohou a odseklým rtem. Ze všeho nejdřív ho tedy čekala nutná operace.

Operace dopadla dobře. Pan doktor zlomeninu zafixoval implantátem a sešil tlamičku. Následný pobyt v kotci na veterině Jankovi ale nesvědčil, tam se totiž moc trápil a byl ve stresu. V takovém stavu by se jen těžko mohl uzdravovat. Proto si ho vzala do péče naše skvělá azylová teta Jaq a nejen to – dokonce mu přenechala celý jeden pokoj, aby měl klid.

Proměna Janka

Jak se měl u nás v azylu?

Janko se u nás dal pomaličku do pořádku a užíval si konečně krásného života a rozmazlování. Tlamička se mu krásně zahojila, naštěstí neměl brzy vůbec problém při krmení. Naopak, měl obrovskou chuť k jídlu a spořádal na posezení třeba i celou kuřecí nohu. Na poraněnou tlapku se postupně naučil přenášet váhu a posiloval ji.

Janko

Kocourek našel nový domov

Na Janka se usmálo štěstí a teď už se vyvaluje pěkně doma, spinká v posteli a nechává si drbat bříško od svých nových páníčků. 🙂 Jsme moc rádi, že se pro něj našla laskavá a milující rodina, která mu vynahradí všechno zlé, co ho v životě potkalo. Ale u nás v azylu je pořád spousta kočiček i pejsků, kteří takové štěstí zatím neměli. Chcete jim pomáhat spolu s námi a dát jim šanci, aby i oni našli své nové domovy? Adoptujte si je na dálku! 🙂 Budeme vám o nich posílat zprávy a samozřejmě nezapomeneme ani na fotky ❤

 

18.4.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *