fbpx
Close

17.3.2019

Drobečci z množírny

Drobečci z množírny

Co se stalo?

Je to dnes a denně, co se řeší případy velkých množíren, ale najdou se i ty menší, které nejsou tak „nápadné“. Někteří pejskové z nevhodných podmínek mají velké štěstí, že jejich „chovatelé“ se rozhodnou, že svou činnost nadobro ukončí a psů se vzdají. To je případ i tří pejsků, kteří přijeli k nám a další budou následovat.

Drobečci z množírny

Jak jsou na tom?

V naší péči se naštěstí trošku rozkoukali. Fenečka Molly a pejsek Elmo byli už od začátku trošku odvážnější. Brzy se naučili chodit na vodítku a užívali si mazlení a rozmazlování. Oba také naštěstí brzy našli nový domov a už mají svoje milující páníčky. Poslední fenečka Pippa se zatím pořád ještě dost bojí a teprve nedávno se naučila, že lidská ruka ji chce pohladit a ne jí ublížit. Moc se snaží a dělá pokroky, snad tedy i ona brzy najde svou báječnou rodinu 🙂

Jedna fenka měla zánět dělohy a všichni tihle drobečci museli projít běžné procedury jako je očkování, čipování, kastrace, odčervení. Celkové náklady se hned ze začátku vyšplhaly na 6000 Kč. Budeme moc rádi za jakoukoliv pomoc v podobě příspěvku na č.ú. 2500405636 / 2010, VS 1914.

Každá pomoc se počítá. Děkujeme!

17.3.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *