fbpx
Close

6.3.2019

Valentýnka odešla za duhový most

Valentýnka

Valentýnka dnes bohužel odešla za duhový most. Část střeva znekrotizovala a další život by byl pro ni bolestí. Je to pro nás těžké. Valentýna s námi byla v podstatě od samotného počátku.

Úplně na začátku měla Valetýnka zlomenou páteř a plazila se po cestě se sedřenýma nohama. Ty se nepodařilo zachránit a došlo k jejich amputaci. Po nějaké době se objevily u Valentýny problémy se střevy. Bylo velice těžké najít veterináře, který by jí dokázal pomoct, nevěděli si s ní rady.

Zkusili jsme léky a povedlo se. Valentýna s námi žila až do dnešního dne. Prodloužili jsme jí život o několik let. Byla šťastná, milovala lidi a strašně ráda se mazlila. Mnohým z vás ožužlala ruce, dala spoustu pusinek a vždycky běžela mezi prvními, aby vás přivítala.

Hrozně nám bude chybět. Valentýnka bude v našem logu, bude symbolem obrovské síly handicapovaných zvířat, za které má smysl bojovat. Její odkaz tady zůstane, dokud budeme fugnovat my.

Děkujeme za to, že jste tu s Valentýnkou byli, že jste na ni mysleli, že jste ji několik let podporovali a navštěvovali. V našich srdcích zůstane navždy.

 

6.3.2019

Další novinky z azylu

One Comment on “Valentýnka odešla za duhový most

Vendula
8.3.2019 na 7:09

Sbohem Valentýnko…., teď už běháš s ostatními kamarády za duhovým mostem…

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *